Zeytinburnu Uçak Kargo ve Taşıma Ücretleri Detayları Hakkında

İstanbul’un en kalabalık ve kozmopolit semtlerinden biri olarak gösterilen Zeytinburnu’nda özel hizmeti vermekte olan firmamız, müşterilerimizin değişen taleplerini karşılamak üzere alternatif uygulamalar geliştirmek üzere çaba göstermektedir. Avrupa Yakası firmaları arasında hizmet kalitesine verdiği önem ve müşteri ilişkilerine gösterdiği özen dolayısıyla öne çıkan güven verici bir firmadır.

Tüm yollanan paketinin İstanbul içi yerine şehir dışına gönderilmesini arzu edenler için uçakla taşımacılık gerçekleştirmektedir. Şehir içinde sunduğumuz hizmetlere paralel olarak kaliteli ve özenli bir şekilde sunduğumuz bu hizmet karşılığında ödemeniz gereken ücretin detayları için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede teslimatlar hem güvenli hem de hızlı olabilmektedir.

Şehir dışı Tüm Paketlerini Uçak Kargo İle Yollayın Zamandan Kazanın

Hızlı İstanbul hizmetlerinin bir parçası olarak Zeytinburnu’ndan İstanbul dışına gerçekleştirdiğimiz uçaklı teslimatlar sayesinde özel araç ya da otobüs ve tren gibi toplu taşıma araçları kullanılarak oldukça uzun sürede gidilebilecek mesafelerin kısa sürede aşılması mümkündür. Dolayısıyla uçak kullanılarak gerçekleştirilen kurye hizmeti size önemli ölçüde zaman kazandırır.

Bir hava limanından diğerine aktarım için uçak kullanılmakla birlikte müşterimizin özellikle adresinden çıkış hava limanın ve varış hava limanından adrese aktarımlar sırasında motorlu çalışma ile destek alınmaktadır. Böylece bize teslime ettiğiniz paketin sevdiklerinize, patronunuza, iş ortaklarınıza, arkadaşlarınıza ya da dilediğiniz herhangi bir yere ulaştığı konusunda bilgi verilmesini bekleyebilirsiniz.

Hassas ve Güvenli Taşıma Yöntemi İle Ürünlerinize Zarar Gelmiyor

Motorlu  Fiyatları taşımacılık için uçak kullanılması gereken hallerde, standart motosikletli taşımacılık fiyatlarına kıyasla bir miktar daha yüksektir. Bu ücret farklılığının oluşmasının temel nedeni uçakla taşımanın yol açtığı maliyetlerdir. Üstelik adresler ile hava limanları arasındaki aktarımlar için moto işlerinde de görev alması gereklidir. Bir başka nokta ise uçaklı taşımacılığın, müşterilerin beklentileri ve firma politikaları gereğince daha hassastır.

Güvenli ve hızlı gerçekleştirilmesi için yerine getirilmesi gereken pek çok sorumluluk vardır. Varış noktasına İstanbul üzerinden direkt uçuş bulunması ve gün içerisinde yakın saatlerde tarifeli bir uçak seferi düzenleniyor olması halinde gönderiniz aynı gün dilediğiniz noktaya ulaşır. Bu hizmetten yararlanmak üzere müşteri hizmetlerimizi arayarak talepte bulunabilir, yakında olan elemanın yönlendirilmiş olması sebebiyle oldukça kısa bir sürede size ulaşırlar.


Avatar

Motorlu Kurye

moto kurye, kurye, motorlu kurye, https://www.motorkurye.org

1 yorum

Avatar

MOTO KURYE · 22 Nisan 2019 20:46 tarihinde

Güzel anlarım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ KURYE ÇAĞIR
× ONLİNE WHATSAPP KURYE
Optimized with PageSpeed Ninja