Bölgede ulaşım Avrupa tarafına göre daha kolay ve rahattır.

Buraya taşınan şirketler sahiplerinin buralarda konut ve ikametgah etmeye başladılar. Her konutun altında otopark vardır. Bundan dolayı otopark sorunu fazla olmayan bir yer burası. Ulaşım olarak ise hem Tem otobandan hemde birinci çevre yolundan hemde bağlantı yolundan ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca bu bölgede evrak, gönderi, kargo sektörü de iyi büyümüş hale geldi. Ve zamanla ileri  giderek bu ihtiyaç artmıştır. Bizde buralarda elimizden geldiği kadar düzgün bir servis vermenin gayreti içindeyiz.

Bu gönderi ihtiyacın artmasından dolayı bu bölge çoğu sektörde olduğu gibi bizim piyasa sektöründe de firmalar çoğalmıştır. İşte bu yüzden insanlar buralara hizmet verebilmek için ise daha fazla yatırım yapmışlardır. Fakat bizler her zaman bir sıfır hatta beş sıfır geride başlıyoruz. Zenginler bizden hep iş olarak ta yatırım olarak ta para olarak ta hep bir kaç adım öndeler. Müşteriler de zaten hep onların tanıdıkları. Bundan dolayı en iyi ve en güzel işleri kendi adamlarından kendileri aldıkları için bizler mağdur oluyoruz.

Rekabet piyasasını ancak kaliteli ve hızlı bir hizmet çözümü ile aşmaya çalışıyoruz

Fakat gene biz onlardan daha tecrübeli olarak bu işte yürüyoruz. Çünkü burada artan talebi karşılayamadığından onlar dan sonra biz firma olarak hizmet veriyoruz. Böylece artık bu işte bölgeye daha seri ve daha hızlı bir sistem ağı kurduk. Yani biz tecrübemizle o zengin zevattan biraz daha öne çıkmaya çalışıyoruz. Bu açıdan bu bölgede hizmet vermeye güçlü bir şekilde başlamış bulunmaktayız. Ne yazık ki bu işlerinde artık suyu çıkmaya başladı. İnsanlar çok sorumsuz davranıyorlar. Artık Allah yardımcımız olsun. 

İstanbul içinde çalışan firmalar olarak İstanbul’ un çoğu semtinde olduğu gibi burada da başarıyı yakalıyoruz. İnsanlar artık işlerinde belirsiz olan firmaları seçmiyor. İşlerini daha güzel yapan kaliteli ve kurumsal firmaları tercih ediyorlar. İşte bu neden ile bu bölgede de bizde artık kurumsal kimliğimiz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca hizmetimizi daha yoğun bir biçimde hızlandırıp, bu bölgeye hizmetimizi dahada arttırmış bulunmaktayız. Sizler buralarda güvenebileceğiniz bir şirket arıyorsanız bizi tanımanızı rica ediyoruz.


Avatar

Motorlu Kurye

moto kurye, kurye, motorlu kurye, https://www.motorkurye.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ KURYE ÇAĞIR
× ONLİNE WHATSAPP KURYE
Optimized with PageSpeed Ninja