ŞAŞKINBAKKAL KURYE

ŞAŞKINBAKKAL KURYE - 0555 278 23 30

ŞAŞKINBAKKAL MOTORLU KURYE

Şaşkınbakkal Kurye sistemimiz olarak bu semti çerçevesinde çalışmalar başladı. Çok acil ve seri hizmet vermekteyiz. Biz gece ve gündüz hizmet veriyoruz. Şaşkınbakkal Kadıköy ilçesinin nadide semtlerinden biridir. Burada trafik ve insanların ve otobüslerin gerçek olan yoğunluğu vardır. Şaşkınbakkal Kurye Metrobüs, Metro, Otobüs durakları hepsi iç içedir.

 

ŞAŞKINBAKKAL MOTO KURYE

Şaşkınbakkal Kurye gene de bu bölgede durmadan saçma sapan bitmeyen çalışmalar artık insanı çıldırtacak seviyeye gelmiştir. İşte burası bizim çalışma alanımız içinde müthiş bir yer tutmaktadır. Bütün bu sektörde çalışan ve işe başlayan arkadaşlar buradadır. Tüm eski kurulmuş sektörün öncü firmalarının ilk kurulduğu bölgedir. Kuryecilik tarihi burada doğmuş ve burada kurulmuştur.

 

ŞAŞKINBAKKAL KURYE FİYATI

Şaşkınbakkal Motorlu Kurye hızlı kurye hizmetleri ile göndermek istedikleri ya da kendilerine ulaştırılmasını bekledikleri paketleri çok kolay alabiliyorlar. Firma olarak bu iş yerlerine ürün gönderme ve teslim alma işlemlerinde yardımcı olarak onların bir çalışma ortağı oluyoruz. Bunlarla beraber normal bir paket göndermek isteyen kişilerin evlerinden göndermek istedikleri paketi alırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ