Sarıyer Motorlu Kurye İle Birlikte Bir Bölgenin Yönü Değişti

Sarıyer ilçesinde hizmet vermekte olan motorlu kurye hizmetine Sarıyer Moto Kurye denir. Çalışmalarda aksaklıklar olmasına rağmen düzenlemeler yapılmaktadır. Küçüklüğümüzden beridir Sarıyer ilçesine gider buralarda takılır, ormanlarında piknikler yapardık. Çocukluğumuz buralarda geçmesine rağmen buradaki hevesimiz hala geçmemiştir. Sarıyer ormenları İstanbul un en temiz ormanları arasındadır. Küçükken onbeşli yirmili yaşlarımızda buralarda mobilet sürerdik. İmkanlarımız dahilinde küçük 50cc lik mobiletlerimiz vardı. Bazımısınki Beldesan mobilet, bazımısınkkide pejout yani pejo mobiletlerdi. Bunlara binerek Sarıyer ormanlarına gider buralarda güya kros veya aramızda yarışlar yapardık. Kah mobiletimiz bizi taşır kahta biz mobiletlerimizi taşırdık. Güzel ve eğlenceli günlerdi. Keşke hiç bitmeseydi. 

Daha sonra Ayazağa Sarıyer’ e bağlandıktan sonra bizde Mecidiyeköy semtine taşındık. Mecidiyeköy bölgesi Şişli ilçesinin en bilinen semtidir. Hatta Mecidiyeköy’ mü, Şişli’ mi deseniz çoğu Mecidiyeköy diyebilir. Çünkü daha çok biliniyor. Bu bölge İstanbul’ da moto kurye firmalarının en çok olduğu bölgedir. Çoğu büyük firma buradan hizmet vermeye devam etmektedir. İlk üç sıradaki firmalar gene bu bölgede merkezleri vardır. Dahada açarsak Şişli ilçesi sınırları içersinde olmak üzere onlarca şirket hizmet vermektedir. 

Neden Sarıyer  İlçesi? Çalışmalarımız Neden Daha Fazla? Evet neden burası? Çünkü burası Beşiktaş, Beyoğlu ve Sarıyer ilçelerinden daha merkezi bir yerde bulunmaktadır. Özellikle Mecidiyeköy semtinden geçen Çevre yolu hem Anadolu yakasına, hemde Avrupa yakasına gidiş yolları mevcuttur. Tam güzergah üstünde merkezi lilit noktada bir yerdir Şişli ve Mecidiyeköy. Hemen Çevre yolundan Topkapı istikametine gidebildiğiniz gibi, iki dakikada ise Çevre yolundan Boğaziçi köprüne bağlanılabiliniyor. Hatta yol açıksa Levent üzerinden gene ikinci köprüye bağlanılıyor. Ayrıca, Beşiktaş, Beyoğlu, Okmeydanı, Maslak, Levent bölgelerinede çok kısa zmanda bğlanılabilen bir konumda bulunmaktadır Şişli İlçemiz. Bu stratejik nedenlerden dolayı moto kurye firmaları burayı seçmişlerdir. Bizde bu nedenden ve bikaç sebebden dolayı Şişli Kurye merkezimizi buraya taşımış bulunmaktayız.

Çalışmaların Neticesinde En Büyük Sevinç Ve Mutluluk Başarmaktır.

Sarıyer Kurye İle İşler Yerinde, İşte taa ozamanlardan mobilet hastalığı içinde olan biz üç beş arkadaş işte şimdilerde moto kuryelik yapmaktayız. Bizimle beraber aynı okullardan zar zor, kopya ile mezun olan arkadaşlarımız okuyup üniversite bitirip bazı yerlere yerleşip bizden daha çok adamda olsalar bizde Allah ımızın taktiri olarak şimdi büyüdükçe moto kurye hizmetleri içersinde gördük kendimizi. Allah ımıza binlerce şükür olsun. Kellemiz koltuğumuzda gezsekte çalışsakta ekmeğimizin peşinde olmaktan helal para kazanmaktan dolayıda mutluyuz ve sevinçliyiz. Beraber işe moto kurye işine başladığımız bir çok arkadaşımız şimdilerde aramızda olmasalarda, hepsi bir kazaya kurban gitsede bizim yapacak başka mesleğimiz olmadığından biz bu işe devam ediyoruz.

Sarıyer İlçesi Çalışmalarımız, Evet bir Sarıyer bölgesi çocukları olarak büyüdüğümüz bu bölgeye insanlarına, işverenlerine, patronlarına ve bilimum tüm sakinlerine hizmet vermek en başta bizim vazifemiz bildik ve burada çalışmalrımıza daha kaliteli bir hal kazandırarak sürdürmekteyiz. Başarı Allah tan gayret bizdendir. Bu bölgede verdiğimiz hizmetler şöyledir.

1 – Ayazağa Motorlu Kurye, 2- Bahçeköy Motorlu Kurye, 3- Baltalimanı Motorlu Kurye, 4- Büyükdere Motorlu Kurye, 5- Darüşşafaka Motorlu Kurye , 6- Derbent Motorlu Kurye , 7- Demirciköy Motorlu Kurye , 8- Emirgan Motorlu Kurye , 9- Ferahevler Motorlu Kurye , 10- Garipçe Motorlu Kurye , 11- Kilyos Motorlu Kurye, 12- Kireçburnu Motorlu Kurye, 13- Maden Motorlu Kurye, 14- Maslak Motorlu Kurye, 15- Pınar Mahallesi Motorlu Kurye, 16- Poligon Mahallesi Motorlu Kurye, 17- Reşitpaşa Motorlu Kurye , 18- Rumelifeneri Motorlu Kurye, 19- Rumelihisarı Motorlu Kurye, 20- Rumelikavağı Motorlu Kurye,21- Tarabya Motorlu Kurye , 22- Uskumruköy Motorlu Kurye, 23- Yeniköy Motorlu Kurye, 24- Zekeriyaköy Motorlu Kurye, 25- Çayırbaşı Motorlu Kurye, 26- İstinye Motorlu Kurye, Hizmetlerimizdir. Buradaki hizmetlerimiz kendi öz hizmetlerimizdir.

Sarıyer Motorlu Kurye

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir