KAĞITHANE MOTORLU KURYE

Kağıthane Motorlu Kurye Başarıya Ulaştı

Kağıthane İlçesinde hizmet veriyoruz. Burada hizmet veren tek firma diyebiliriz. Diğer firmalar olduğunu hiç duymadım. Ama burada olmadığı halde kendini burada gösteren çok firma  duydum. Gördüğümüz kadarıyla bu bölge moto kurye çalışması bakımından yüksek öneme sahip bir bölge. Bundan dolayı bütün kurye firmaları bu bölgede kendi isimlerini yazmışlar ve ön plana çıkmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Özellikle internet sitelerinde çalışma yaparak ilk sıralara çıkma çabasındalar. Biz Merkezimiz olarak Kağıthane bölgesindeyiz. Üç defa adres değiştirsek te hepsi Kağıthane bölgesi sınırları içinde kalmıştır. Şimdiki yeni yerimiz ise Kağıthane Başak Konutlarındadır.

Neden Kağıthane Kurye ? Gösterdiğimiz yüksek oranda başarıdan ve müşteri memnuniyetinden dolayı müşterilerimiz bizleri çok sevmiş ve bizde onları sevmişizdir. Her zaman müşterilerimize güler yüzlü hizmet vererek firmalara, şirketlere gitmişizdir. Kurye elemanlarımız işe alınmadan önce bu konuşur defalarca anlatılır ve işe alındıktan sonra bunlara uyulması istenir. Müşterilere güler yüzlü ve saygılı olmak bizim en öndeki vazifelerimizden biridir.  Çünkü kendimizden biliyoruz ki, gittiğimiz yerlere suratı asık gitmek, gülmemek (ki gülerkende öyle kahkaha atmak değil tabiki de), Fazla konuşmamak yada sert konuşmak, sert davranmak ve bunun gibi şeyler hem müşteri memnuniyetini kaybetmeye hemde müşterinin kendisini kaybetmeye neden olmaktadır.

Hızlı Kurye Çalışmalarımız Devam Etmekte Evet hızlı kurye derken şaşırdınız değil mi? Neden çünkü yollarda o kadar kurye görüyosunuz. Evet görüyosunuz ve zaten hepsi çok hızlı ve yanınızdan hızla geçiyorlar değilmi? Peki ozaman Nedir bu hızlı kurye? Hızlı kurye insanları trafikte zor durumda koyarak sağa sola makas atan değil. Hızlı Kurye Nedir? Hızlı Kurye demek çalışma alanları içersinde ve yol güzergahı içinde, taşıdığı herhangi bir Malzemeyi veya gönderiyi, bir adresten diğer bir adrese en kontrollü ve güvenli bir biçimde ve en kestieme ve trafik olmayan yollardan en kısa zamanda hızlı bir şekilde teslim etmektir. Hızlı Kurye Amacı Nedir? Hızlı Kurye nin amacı tamamen karşı tarafın isteği doğrultusunda harekete geçen bir sistemdir. Yani müşterilerin bir yerden bir yere yetişmesi gerekan malzemelrini hızlı bir biçimde yetiştirmektir.

Başarının Sırrı Çözüldü, Nedir? Ekip Çalışmasıdır.

Kağıthane Bölgesini Tanıyalım. Kağıthane İlçesi Osmanlı zamanında sıkça kullanılan bölgelerin başında gelmektedir. Eskiden buralarda at koşturulur, cirit oynanırmış. Şenlikler yapılırmış. Özellikle Hasbahçe bölgesinde.  Kağıthane ilçesi, Beşiktaş İlçesi ile, Şişli İlçesi ile, Beyoğlu İlçesi ile ve Sarıyer İlçesi ile hepsiyle sınırları olan bir yerdir. Burası, Haliç kıyısı ve çevresinde olan bir bölgemizdir. Kağıthane eskisine göre daha zarif ve daha modern bir hale gelmiştir. Bundan dolayıda trafik artmıştır. Bizede gün doğmuştur. Çünkü berede trafik orada biz moto kurye ler vardır.

Kağıthane İlçesinde ki Hizmetlerimiz. Kağıhane ilçesinde hizmet veren kurye birimlerimiz şunlardır. Kağıthane Kurye, Kağıthane Acil Kurye,  Kağıthane Uçak Kargo Kurye, Kağıthane Hızlı Kurye, Kağıthane İlaç Kurye, Kağıthane Moto Vale,  Kağıthane Şoför Kiralama, Sanayi Mahallesi Kurye, Çeliktepe Kurye, Gültepe Kurye, Emniyetevleri Kurye,  Seyrantepe Kurye,  Şirintepe Kurye, Alibeyköy Kurye, Çağlayan Kurye, Yeşilce Kurye, Nuryepe Kurye hizmetleridir. 

Kağıthane Motorlu Kurye Emin Adımlarla İlerliyor, Hareketli ve yoğun ilçelerden bir taneside Şişli İlçesidir. Beşiktaş, Beyoğlu, Sarıyer gibi merkezi kesimde bulunan ilçemiz genel olarak bu üç şehir gibi merkezi durumda olan ilçelerdendir. Zaten bu bölgeler bir birlerine çok yakın ve trafik olarakta bir birlerine bağlantılı yerlerdir. Bu ilçelerden birine giren diğer ilçeleride az çok uğramış olur. Şişli Kurye çalışmalarımız önceden Şişli ilçesine bağlı olduğu zamanlar da ki sonradan Sarıyer ilçesine bağlandı, merkezimiz Ayazağa Mahallesindeydi. Şişli Moto Kurye ile işlere devam.

Kağıthane Motorlu Kurye

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir