İSTANBUL MOTO KURYE, KURYE

İSTANBUL MOTO KURYE HİZMETİMİZ DEVAM EDİYOR

İstanbul içinde çalışan, tüm sektörlerde faaliyet gösteren tek sektör Kurye sektörüdür. 2017 yılı itibariyle yaklaşık 20 milyona ulaşan İstanbul trafiğinde Binlerce firmanın hatta yüz binlerce firma ve şirketlerin bulunduğu bu şehirde kurye hizmetidir. İstanbul Moto Kurye Fatih’in İstanbul’u fethetmesi gibi, İstanbul’u fetheden kahramanlardır İstanbul’da bizler yağmur, çamurda, karda, soğukta, karda kışta her ortamda çalışmak zorunda kalan elemanlar topluluğudur. Hele İstanbul da tüm sektörlerde hizmet vermektedir. Hatırlayın ki kendi işinizde düşünün ne işiniz olursa olsun, ister zengin olsun, ister fakir olsun her türden insan bizleri kullanmıyor mu? Hemde hangi alanda olursa olsun düşünün.

İşte bu servisin hizmetini malesef kullandığınız halde anlayamayacak olanlarda sizlersiniz. Çünkü bizlere yani Moto Kuryelere istenen özlenen değeri vermeyenlerde sizlersiniz. Kullandığınız halde, çok ihtiyacınızı gördüğü halde asla bunu yapamıyorsunuz. Kurye servisi İstanbul içinde yoğunluk göstermekte olup yıllar geçtikçe de diğer illerde de faaliyet göstermeye başlamıştır. Kuryenin espirisi özellikle yoğun trafik olan bölgelerde bu işi motosikletlerle çözerek trafikten kurtularak malzemeleri teslim etmektir. Bizlerde bu görevimizin ve hizmetimizden farkında olarak İstanbul trafiğinde çalışmalarımıza hız kazandırarak çok seri bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Çalışmalarımız içinde sizleri de aramızda görmekten dolayı mutluluklar duyarız.

İSTANBUL MOTOR KURYE SERVİSİMİZ ARTIK 7/24 HİZMETE BAŞLADI

İstanbul Motor Kurye servisi, İstanbul içinde hizmete, servise başlamıştır. İstanbul içi, Motorlu Kurye ile beraber hizmet veren emektar hizmetkarlar. Evet bizler dediğimiz gibi  İstanbul un görünmeyen kahramanlarıyız. Hizmetimiz İstanbul içinde olmakla beraber, diğer şehirlerede gönderiniz çıktığı anda talibiz. Gönderilerinizi sakin ve güvenli bir biçimde yerlerine ulaştırıyoruz. Alamayacağımız gönderileriniz için size alıp söz vermek asla adetimiz değildir. İstanbul Motor Kurye, Evet neden ?  Tabiki ilk başta ekmeğimiz için, geçinmek ve para kazanmak için çalışıyoruz. Daha sonra, her işte olduğu gibi mesleğimiz motosiklet olunca bu sektörü kaçıramazdık tabiki.

Sizlere hizmet vermek ve sizleri mutlu etmek ise en hoşumuza giden anlardan bitanesidir. Bizler Kurye olarak ilk önce dikkat edeceğimiz konu güvenilir olmak, daha sonra ise sağlam ve sağlıklı kurye olmaktır. Bölge içinde hizmete başladık. Rabbim utandırmasın İnşallah. Sağlam çalışıyoruz. Tüm firmaları firmamıza davet ediyoruz.  Bölgenin Yeri Ve Konumu Değişkendir. Bölge, İstanbul Avrupa yakasında yer almaktadır. İstanbul Çatalca yarım adası içinde yer alır. Batıdaki en son ilçelerdendir. Bir önceki ilçelerden bir tanesidir. Ondan sonra, Avcılar İlçesi, Esenyurt İlçesi, Beylikdüzü İlçesi, Büyükçekmece İlçesi gelir. Moto Kurye işimiz devan ediyor.

İSTANBUL MOTORLU KURYE İLE SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ YOLA DEVAM EDİYORUZ

İstanbul içi moto kurye hizmeti taşımacılığı ile başlayan hizmetimizdir. Hizmetimiz içinde birçok özel servisimiz bulunmaktadır. Bu servisin en başta olanı Motorlu Kurye Hizmetidir. Motorlu Kurye hizmetimiz yanında Uçak Kargo Kurye Hizmetimiz, Acil İlaç Kurye Hizmetimiz, Getir Kurye Hizmetimiz, Acil Motorlu Kurye Hizmetimiz gibi hizmet ve servislerimiz vardır. Moto Kurye sektöründe faaliyet gösteren yüzlerce firmadan biri olmaktan öteyiz. Her zaman yenilikçi ve gelişimçi hareketlere ve teknolojiye hazır bulunmaktayız. Her türlü teknolojik aletleri kulanmaktan çekinmeyiz.

Ne gerekiyorsa kullanıyoruz. Evet bizler sizin için hizmet verirken sizden istediğimiz tek şey bize saygı duymanız. Verdiğimiz emeğe, çalıştığımız zorluklara rağmen lütfen bizleri aşağılayıp kırmayın. İstanbul Dünyanın en büyük ve en kalabalık şehirleri arasında bulunmaktadır. Ticari potansiyel olarak bir çok ülkeyi geride bırakmış ve gelişmiş bir durumdadır. Bu şehirde çalışmak ne kadar zor olursa olsun bizim için gerçekten de şereftir. Evet Bu şehir çok kalabalık, o kadar kalabalık ki her yerde insan var. Her gün neler oluyor, neler dönüyor. Haberlerde her gün bir kaza ve ilginç olaylar oluyor. Aslında bu şehirde çalışmak bir risktir. İşte bizde çalışıyoruz.

İSTANBUL MOTO KURYE

Yazı dolaşımı