EYÜP MOTORLU KURYE, KURYE

Eyüp Motorlu Kurye Hizmeti Bölgede Nasıl Çalışıyor?

Eyüp Motorlu Kurye Hizmeti, bir motorkurye.org hizmetidir. Bu hizmet kendi bünyemizde oluşturduğumuz hizmetlerden sadece biridir. Yavaş yavaş İstanbul ilçelerinin çoğunda hizmet verme arzumuz yerine gelmeye başlamıştır. Şimdilik beş ilçede olan çalışmalarımız Eyüp İlçesini de içine katarak altıya yükselmiştir.  Aslında daha çok kendi merkezimize yakın ilçelerde hizmet vermeye başladık. Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane ve Sarıyer İlçeleri aslında bize yakın ilçelerdir. Buralarda hizmetlerimiz başlamış ve çok güzel bir şekilde devam etmektedir. Git gide büyüyen firmamız şimdide Eyüp İlçesinide bünyesine katmıştır. Burada oluşturmak istediğimiz sistem, ilk önce ilçe ayaklarını oluşturarak daha sonra semt ve mahallelere hizmet ağı oluşturmaktır. Şimdilik böyle devam ediyoruz. Ve Eyüp’ te hizmete başlamaktan sevinç duyuyoruz. Kurye, bir malı bir yerden başka bir yere bir ücret karşılığı taşıyan insanlara denmektedir. Bu genel tanımı. Aslen bizim meslek olarak trafiği yoğun olan bölgelerde, özellikle İstanbul içinde bir evrağı, bir malzemeyi, bir numuneyi ve herhangi bir şeyi, belli bir ücret karşılığı motosikletli elemanlarla bir adresten başka bir adrese götürmeye vaya taşıma işine denmektedir. Bizler bu işi yapmaktayız..

Müşterilerimizin Bizle Çalışma Nedenleri Ve Hakkındaki Kısa Bilgileri

Evet Eüp İlçesinde neden Eyüp Moto Kurye ? Fatih İlçesindeki tüm gönderi çeşitlerini en sağlıklı bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bizler bu işte çok tecrübeliyiz. Bu yıllar boyunca bir çok bizim işi yapan firma açıldı, kapandı, battı ama biz Allah a şükür hala ayaktayız. O kadar insan bizimle uğraşsa da devam ediyoruz.  Bizlerde uzun zamandan beridir bu sektörün içinde olduğumuz için, bu mesleğin içini dışını artık tamamen anlamış ve tanımış bulunmaktayız. Bu sebepten ötürü diğer firmalara göre daha tecrübeli olarak bir adım önde mesleğe devam etmekteyiz. Tabi ki yaptığımız işi güzel icra etme dışında, bu sektöre pasta büyüklüğü olarak aldığımız rol ise fazla büyük olmasa da çalışmalara devam ediyoruz. Motorlu Kurye mesleği aslında işi gücü olmayanların, serserilerin mesleği olarak görülmektedir. Ama işin iç yüzü böyle değildir. Bizler içinde bulunan nice okumuş ve kariyer sahibi insanlarda vardır.

Eyüp Kurye Hizmetlerimiz Ve Eyüp İlçesi Ve Çevresindeki Çalışmalarımız Sürüyor

Şimdilik bu kadar hizmet versekte kocaman yüreğimizle ve daha fazla emek sarfederek çalışıyoruz. Eyüp ilçesinde hizmet verdiğimiz alanlar şunlardır, Eyüp Kurye, Eyüp Acil Kurye, Eyüp Hızlı Kurye, Eyüp İlaç Kurye, Eyüp Uçak Kargo Kurye, Eyüp Göktürk Kurye, Göktürk Acil Kurye, Eyüp Kemerburgaz Kurye, Eyüp Acil Moto Vale, Eyüp Express Kurye, Eyüp Kiralık Kurye ve Eyüp arabalı kurye dir. İstanbul Motor Kurye yaklaşık 20 yıldır bu sektörün içindedir. Yani bu makale yıllar geçtikçe 20 yıl geride kalacağından, 2000 li yıllarda hizmete başladı diyelim. Daha sonra ise güzel çalışmalar ile sizlere hizmet vermeye devam etttik. Halen Çalışıyoruz. Bizler hiç bir zaman kendimizi küçük görmesekte malesef camiada ve toplum içinde bizi çok küçük gören insanlar vardır. Ve bizlere çok kötü davranarak, kendilerininde bizimde insan olduğunu unutan bir çok yaratık olamaya hala devam edecektir.

Eyüp İlçesinde Birçok Arkadaşımız Ve Çalışanımız Oturmaktadır. Eyüp İlçesi Bölgeleri Nerelerdir?

Eyüp ilçesi büyük bir alan içinde olan ilçelerden bir tanesidir. Hem merkezi mahalle ve semtleri hemde taşrada mahalle ve köyleri vardır. Eyüp ilçesi merkezi Haliç köprüsünün hemen altında görülen, Eyüp Cami’sinin olduğu bölgedir. Buradan bir çok yere bağlantı vardır. Buradan Gaziosmanpaşa, Alibeyköy, Maslak, Kağıthane ve Beyoğlu bölgelerine hem sınır hemde yollar vardır. Hatta Ayazağa Kemerburgaz Cendere üçgen hattında Sarıyer İlçesine de sınırı vardır. Geçiş güzergahları bu ilçede vardır. Eyüp semt ve mahalleleri şunlardır, Göktürk, Kemerburgaz, Ağaçlı Köyü, Akpınar Köyü, Çiftalan Köyü, Alibeyköy, Emniyettepe, Güzeltepe, Odayeri Köyü, Pirinççi Köyü, Rami, Topçular ve Yeşilpınar bölgeleridir.  Diğer kuryeler bizi ilgilendirmiyor. İstanbul içinde zamana karşı gün içi teslimat veya saatlik teslimat yapan motorlu birimnlerdir kuryeler. Fakat bu arkadaşların yani bizlerin değeri ne kadar biliniyor o malum Allah bilir.

EYÜP MOTORLU KURYE

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir