Nasıl Acil Olarak Çalışıyoruz

Motorlu Kurye olarak çalışmalarımız içinde en fazla yer tutan servisimiz  acil kurye servisimizdir. Acil Kurye Servisi demek çalışmalarımız içinde gelen istek üzerine müşterilerimiz içinde acil evrak, zarf, kargo ve tüm gönderilerinde çok acil olan işlerde bu işleri en kısa anda gerektiği yere teslim etme işidir. Bu işi özel ve tecrübeli kuryelerimizle görmekteyiz. Ayrıca bu  servisi için kullandığımız   200 cc, 400cc ve 750 cc lik motorlarımız mevcuttur.Çalışma Alanındaki Sırrımız. Bu hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz, normal kurye yani gün içi kurye hizmetindeki olan fiyatlarımızın iki katı fiyat ödemek zorundadır. Bunun nedeni ise bu işlerde zaman farkı diğer kurye işlerininden iki katı daha erken teslimat esasına dayanmaktadır. 

Gerek buralarda hizmet veren firmalar gerekse Burası dışından buradaki çalıştıkları şirketlerle alış veriş yapan dışardan şirketler bizimle çalışmaktan dolayı memnun oldukları gözle görebilecek kadar aşikardır. Bu çalışmalarımız arasından en önemlileri Acil Motorlu Kurye ve Hızlı Kurye,  İlaç Kurye,  Uçak Kargo Kurye,  Getir Kurye,  Acil  Motorlu Kurye, Taksim Kurye, Fındıklı Kurye, Karaköy Kurye, Cihangir Kurye,  Dolapdere Kurye, Çıksalın Kurye, Hasköy Kurye, Kabataş Kurye, Galatasaray Kurye, Kasımpaşa Kurye, Kuledibi Kurye, Şişhane Kurye, Tarlabaşı Kurye, Tepebaşı Kurye, Tophane Kurye, Tünel Kurye Hizmetlerimizdir.  UÇAK KARGO HİZMETİMİZ İSTANBUL İÇİNDE BAŞLAMIŞTIR. İstanbul İçinden olmak üzere Havaalanı bulunan tüm şehirlrrimize uçak kargo hizmetimiz başlamış bulunmaktadır. İSTANBUL UÇAK KARGO HİZMETLERİ NEDİR, NASIL ÇALIŞMAKTADIR.? İstanbul içinden gün içi başka şehirlere yollamak istediğiniz gönderileri uçak kargo ile hava yolu ile teslim ediyoruz.

Güzel Günleri İnşallah Göreceğiz

Bu servis  ile bu çalışmalarımız şuanda orta derecede olmakla beraber her geçen gün dahada yükselmektedir. Dahada ileriye dönük olarak lojistik ve eleman olarak ve arge çalışmalarımız devam etmektedir.  Hizmetimiz Sizlerle Buluşuyor, Yıl 2017 den 2018 yılına geçtiğimiz Ocak ayı itibariyle tüm İstanbul içinde Servisimiz başladı. Hizmeti İle İşleriniz Direk Yerine Teslim. Evet aynen, çağırın ve yolladığınız malzeme en geç yarım saat ila bir saat içerisinde adresine teslim olsun. 

Faaliyet Alanlarımız Gayet Geniştir Ve Daha Büyüme Aşamasında Kurye hizmetlerimiz servise açılmıştır. Tüm firmalara duyurulur. Tüm insanların işlerini sırtında taşıyan amelelerdir. Evet gelelim dananın kuyruğunun koptuğu yere, evet kurye nedir.? Bundan yıllar önce bu mesleğe başladığım yıllarda, yani 1995 1996 yıllarında bana insanlar, akrabalarım soruyorlardı. Ne iş yapıyorsun diye? Bende hep utanır kurye yim diyemezdim. Neden diyemezdim ? Çünkü o zamanlar bugün anladığımız manada moto kurye işini bilen olmadığından böyleydi. Hatta ancak İstanbul da kurye işleri vardı onuda sadece belli bir kesim biliyordu. Ozamanlar kurye denince akla hep uyuşturucu taşıyanlar, kötü işler yapanlar, kaçacçılar falan akla geldiği için bende soranlara kurye yim diyemiyordum. Çünkü insanlar yanlış anladığından sizi anlamak bile istemiyordu. Bende kargocuyum falan diyordum. Motorcuyum diyordum. Bunun gibi şeyler söylüyordum. Hatta o zamanlar memlekete motosikletle gittiğim için bana aval aval bakanlar, içleriden salak diyenler falan çıkıyordu. Ki hala bu anlayış çok değişmemiş gözükmekte. Ve ben hala kendimi ifade ederken kuryeyim diyemiyorum. Aradan yaklaşık 20-23 yıl geçmesine rağmen malesef toplum için fazla birşey değişmiş gibi gözükmüyor. Tabikide bu kurye meselesinde. Diğer konuları ben bilmem.

 

Acil Kurye

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir