MOTORLU KURYE

MOTORLU KURYE HİZMETİ İLE ZAMANIN FARKINA VARIN

Motorlu kurye kimdir diye sorarsak artık bunun cevabını verecek daha çok insan var. Yani Türkiye içindeki büyük şehirlerin dışında İstanbul içinde bu terimi bilmeyen fazla insan kalmadı. İstanbul içinde yaşayan insanların yüzde doksanı bu soruya cevap verecektir.

Moto kurye Türkiye içinde bulunan diğer insanlar için aynı şeyden bahsedemiyorum. Bundan 1995 yıllarında bu işe adım attığımız zaman bize ne iş yaptığımızı soranlara bu mesleği anlatana kadar dilimiz çatlardı. Hatta biraz da utanırdık. Bizler bu şehrin en önemli elemanlarıyız.

 

MOTORLU KURYE HİZMETİ İLE DAHA ZAMAN KAZANIN

Motorlu kurye elemanları olarak bu işe 90 yıllarda başlayan arkadaşlar olarak yaptığımız işin adını her kes yanlış anlıyordu. O zamanlar motorlu kurye denince yasa dışı maddeler taşıyan elemanlar akla geliyordu. Motorlu kurye olarak çabuk hizmet.

Motor kurye ile yani esrar eroin falan taşıyan insanlar. Fakat bu algı zamanla yerini değiştirmeye başladı. Çünkü özellikle İstanbul içindeki insanların her sektörde baş vuracağı bir meslek haline geldiği için her kes tarafından tanınmıştır.

 

MOTORLU KURYELER KİMLERDİR VE NE İŞ YAPARLAR

Motorlu kuryeler kimdir sorusuna artık her kes cevap veriyor. Motosikletli elemanlardır. Kurye, kargo, su, burger, kebap, lahmacun, çiğköfte, çiçek, tatlı, yemek, moto taksi, evrak paket ve daha bir çok alanda hatta alanların hepsinde hizmet veren bir sektördür.

Motorlu kurye bu işi yapanlarda motorlu kuryelerdir. Artık isteyen her kes motorlu kurye elamanı olabiliyor. Bunun şu anda bir okulu yok. Bir motosiklete sahip olmak ve A-A2 ehliyete sahip olmak yeterlidir. Fakat sağlam bir kurye olmak ise o kadar basit değildir. 

 

MOTORLU KURYE HİZMETİ İLK NE ZAMAN BAŞLADI

Motorlu kurye işi yani hizmeti 90 lı yılların başında İstanbul Şişli Mecidiyeköy semtinde açılan bir firma ile bu işe adım attı. Bu işi ilk açanlar bu iş için yapılan, fiyat listesi, İstanbul bölgeleri, acil kurye, express kurye, hızlı kurye gibi terimleri bu sektöre koyanlardır.

Acil kurye daha sonra çıkan bir çok firma bu açılan firmalardan ayrılan elemanlardan kurulmuştur yada esinlenmiştir. Bu ilk açılan motorlu kurye ile beraber İstanbul içinde yepyeni bir sektör doğmaya başlamıştır. Artık bu sektör öyle bir hale geldi ki kocaman bir pasta heline geldi. 

 

MOTORLU KURYE SORUNLARI HAKKINDA BİLGİLER

Hızlı moto kurye ile son yıllarda motosiklet satışlarında artış olduğu gözetlenmiştir. Hatta son bir kaç yılda motosiklet satışları araç satışlarını geçtiği söyleniyor. Bundan dolayı da bilen bilmeyen anlayan anlamayan bir çok kişi motosiklet kullanmaya başlamıştır.

Motorlu kurye hiç bir eğitim almadan trafiğe çıkan bu kişiler hem trafiği hemde gerçek sürücüleri zor durumda bırakmaktadır. Zaten ehliyetleri olsa bile fark etmiyor aynı hatalı kullanmaları sebebi ile trafiği tehlikeye atıyorlar. Motorlu kurye olarak çok hızlı teslimat.

 

ACİL MOTORLU KURYE İLE HER TARAFA GİDİYORUZ

Moto kurye işlerinizi bu tür kişiler yüzünden de gerçek sürücüler töhmet altında kalıyor. Ve onlar da bu piyasa içinde kötü tanınıyorlar. Şimdi mesleğimiz rahatlıkla hiç çekinmeden söyleyebiliyorum. Bundan dolayı bize çok iş düşmeye başladı.

Motorlu kurye olarak bu açıdan biraz daha gerilerde kalsa da bizim bu meslek normal hale gelmiştir. Her ehliyet alan motorcu oldum diye bir şey asla yoktur. İşte bu sektör bir çok sorunları da getirmiştir. Bir de bu sistemimizin her konuda seçeneklerinin çeşitli olmasıdır.

 

MOTOR KURYE HİZMETLERİ NERELERE KADAR GİDER?

Motor Kurye özel olarak çalışıyor ve şirketlere özel indirim sağlıyor. Motor kurye hizmetimiz ise sizlerde ihtiyaç duyduğunuz anlarda günün her saati bizden dışarıdan her türlü resmi ve yasal ürünleri rahatça isteyebilirsiniz.

İşte bu güzel hizmetten faydalanmak için biraz ücret ödemelisiniz. Motor kurye on numara çalışma göstererek 7/24 olarak sürüyor. Motor kurye servisi olarak ne zaman bir şeye ihtiyacınız olduğunuzda mutlaka bizi unutmayınız.

 

MOTOR KURYE FİYATLARI NASIL HESAPLANMAKTADIR?

Motor kurye hizmeti olarak hayatınızın belli bir alanında değil her alanında yanındayız. İş yerinize, evinizde, ofisinizde bizlere bir şekilde ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü artık bize herkes gerek duymaktadır. Hayatta ne oldum değil ne olacağım demek gerekiyor.

Sizler gündüz yoğun iş temponuzda veya gece herhangi bir saatte motorlu servisimiz ile sizlerin her zaman yanındayız. Motor kurye hizmetinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bize iletişim bilgilerimizden ulaşmaktır. Motor kurye olarak şu sözü hatırlayalım. 

 

Motorlu kurye hizmeti nasıl ne şekilde çalışıyor?

Motorlu kurye taşıma fiyatlarımız ve indirimlerimiz devam ediyor. Bir kurye hizmeti alırken en önemli beklentimiz pek tabi onun hızlı bir şekilde ulaştırılmasıdır. Günümüzde son yıllarda taşımacılık alanında en çok tercih edilen taşıma yöntemidir.

biriyse motor kuryeler olmuştur. Bunu tercih ederek bir kargo gönderisinin daha hızlı ulaşması sağlanmaktadır. Çünkü bu insanların tüm isteklerini beklentileri ölçüsünde internet üzerinden artık daha kolay ve rahatça karşılayabilmektedir. 

 

Motorlu kurye servisi paketleri nasıl getiriyor?

Motorlu kurye olarak firmamızın acil hizmetlerinin en avantajlı fırsatlarından yararlanmak bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Çünkü gönderi ve paketleri bahsettiğimiz gibi birçok indirim kampanyalarından yararlanma şansınız bulunmaktadır.

Bu fırsatlardan yararlanarak en acil paketi bizimle yollayın. Bu sistem ile beraber tüm iş, eşya, paket, kargo, hediye, ve her hangi bir şeyi hızlıca ve kolaylıkla gönderebilirsiniz. Bize teslim ettiğiniz tüm işleriniz tam zamanında güven içinde ve sapa sağlam teslim olacaktır.

 

Motorlu kurye sistemi ile heyecanlanmaya hazır mısınız?

Motorlu kurye servisi günümüzde kargo ve taşımacılık hizmetleri büyük oranda gelişmeye devam eden sektörlerden biridir. Firmamız içinde çalışan ekiplerimiz şehrin her tarafını çok iyi bildikleri için ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazlar.

Zamanında teslim etmek için ne kadar hızlı gitmeleri gerektiğini bilirler. Firmamız bünyesinde alacağınız hizmetlerde, çok iyi fiyat ve indirim fırsatlarıyla karşılayacaksınız. Artık kurumsal kurye firması olup, kalite standartlarımızı her gün daha da yükselttik.

 

Motorlu kurye ile daha yüksek kazanca var mısınız?

Motorlu kurye servisi ile işte bu hizmetlerinin aynı nitelik ile yürütülmesi için hızlı ve çözüm odaklı bir müdahaleyle hizmetlerin aksamasını engelliyoruz. Bu noktada her zaman işin kalitesini koruyarak, standartlarımızı belirli bir seviyede tutup nitelikli iş sağlıyoruz.

Firmamızdan, en uygun fiyatlı hizmetlerini almak için bizlere ilgili iletişim yöntemlerini kullanarak ulaşabilir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Sizlerde tün işlerinizde uygun ve ekonomik bir fiyatlı taşıma arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

 

Motorlu kurye çalışması ile daha fazla kar edin

Motorlu kurye servisi İstanbul’da faaliyet gösterdiğimiz bu motorlu kurye hizmetlerimizde kaliteli bir hizmet vermeye çalışmaktayız. İstanbul’da tüm gönderileri en hızlı şekilde göndermek için çok deneyimli personel ve araçlar ile sizlere sürekli hizmet sağlamaya hazır bulunuyor.

Firma olarak ücretler noktasında olabilecek en makul fiyat aralığına inip daha ön plana çıkmaktayız. İşte tam karşınızda olan hizmetlerimiz bu noktada deneyimli kadrosuyla zaman kısıtlaması olmaksızın istediğiniz an yardımınıza koşuyor.

 

Motorlu kurye teslimat zamanı ile geride kalmayın

Motorlu kurye servisi hizmetleri birçok avantaja sahip olarak hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı bir gönderim sağlamaktadır. Taşıma sırasında buradaki hizmetleri ile gönderilmesi gereken tüm gönderilerin mutlak bir şekilde yasal çerçevelerde olmalı.

Zaman bulunması ve daha sonrasında ise motosiklet ile taşınabilecek boyutlarda bulunması gibi bir şart yer almaktadır. Bizim bu piyasa içinde bulunan bir çok taşınabilecek ürünler; evrak, ilaç, hediye paketi, sipariş, zarf ve küçük boyutlu paketler olabilmektedir.

 

Motorlu kurye ile nereye kadar çalışma vardır?

Motorlu kurye servisi bu gönderiler çerçevesinde hizmet almak için öncelikle gönderini belirtilen koşullara uygun olarak yasal çerçeve ve resmi boyutlarda hazırlanması ve sonrasında firmamız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Artık bundan böyle bütün işlerinizi yerine getirmeye gayret edeceğiz. Bu sayede hizmet standartlarının aksamaya uğraması engellenirken, gönderiler daha hızlı bir şekilde adresine ulaştırılması mümkün olmaktadır. 

 

Motorlu kurye firmaları ne şekilde çalışır ve hizmet verir?

Motorlu kurye servisi ile bu sistem içinde önemli ve acil işlerinizde en büyük en sağlam ve en büyük motosikletle ile sadece ama sadece sizlerin işinize odaklanıyoruz. İstanbul içinde artık sizler için daha hızlı ve daha güvenilir bir firma sizlerin hizmetinizdedir.

Zamana karşı yarıştığı gibi gönderilerin güvenliğini sağlama konusunda da rakip tanımayan hizmetler bu ölçüde müşteri beklentilerine de hitap etmektedir. Her duruma uygun akılcı ve hızlı bir çözümler üretebilen bu noktada sektörün öncü isimlerinden biri konumunda yerini almaktadır.

 

Motorlu kurye ile çalışmak için nasıl iletişime geçilir?

Motorlu kurye olarak bize her türlü iletişim kurabilirsiniz. Motorlu kurye firmasına her iletişim yollarından rahatlıkla ulaşın. En basit olarak 0212 284 67 15 numaralı sabit numaradan bize mesai saatleri içinde ulaşın.

Ayrıca 0554 140 45 40 mobil telefon numarasından bize hem mesai saatleri içinde hemde mesai saatleri dışındaki işleriniz için ulaşın. Gece saatleri içinde 0554 140 45 40 whatsapp numarasından yazabilirsiniz.

Ayrıca kurumsal olarak info@motokurye.org email adresinden her zaman bize yazabilirsiniz.

 

Motorlu Kurye

0555 278 23 30

info@motorkurye.org

www.motorkurye.org

 

  • Normal olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arasıdır
  • Express olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri :   90 – 120 dakika arasıdır
  • Acil hızlı vip Motorlu Kurye Teslimat Süreleri :    30 – 60 dakika arasıdır
  • Kar, yağmur, bazı şartlar, trafik yoğunluğu teslimatta değişiklik olabilir
  • Acil Kurye gönderileri için : 0554 140 45 40 – 0555 278 23 30’dan ulaşın

 

 

MOTORLU KURYE HİZMETİ - 0555 278 23 30

MOTORLU KURYE HİZMETİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ