MOTORLU KURYE

MOTORLU KURYE HİZMETİ İLE ZAMANIN FARKINA VARIN

Motorlu kurye kimdir diye sorarsak artık bunun cevabını verecek daha çok insan var. Yani Türkiye içindeki büyük şehirlerin dışında İstanbul içinde bu terimi bilmeyen fazla insan kalmadı. İstanbul içinde yaşayan insanların yüzde doksanı bu soruya cevap verecektir.

Moto kurye Türkiye içinde bulunan diğer insanlar için aynı şeyden bahsedemiyorum. Bundan 1995 yıllarında bu işe adım attığımız zaman bize ne iş yaptığımızı soranlara bu mesleği anlatana kadar dilimiz çatlardı. Hatta biraz da utanırdık. Bizler bu şehrin en önemli elemanlarıyız.

 

MOTORLU KURYE HİZMETİ İLE DAHA ZAMAN KAZANIN

Motorlu kurye elemanları olarak bu işe 90 yıllarda başlayan arkadaşlar olarak yaptığımız işin adını her kes yanlış anlıyordu. O zamanlar motorlu kurye denince yasa dışı maddeler taşıyan elemanlar akla geliyordu. Motorlu kurye olarak çabuk hizmet.

Motor kurye ile yani esrar eroin falan taşıyan insanlar. Fakat bu algı zamanla yerini değiştirmeye başladı. Çünkü özellikle İstanbul içindeki insanların her sektörde baş vuracağı bir meslek haline geldiği için her kes tarafından tanınmıştır.

 

MOTORLU KURYELER KİMLERDİR VE NE İŞ YAPARLAR

Motorlu kuryeler kimdir sorusuna artık her kes cevap veriyor. Motosikletli elemanlardır. Kurye, kargo, su, burger, kebap, lahmacun, çiğköfte, çiçek, tatlı, yemek, moto taksi, evrak paket ve daha bir çok alanda hatta alanların hepsinde hizmet veren bir sektördür.

Motorlu kurye bu işi yapanlarda motorlu kuryelerdir. Artık isteyen her kes motorlu kurye elamanı olabiliyor. Bunun şu anda bir okulu yok. Bir motosiklete sahip olmak ve A-A2 ehliyete sahip olmak yeterlidir. Fakat sağlam bir kurye olmak ise o kadar basit değildir. 

 

MOTORLU KURYE HİZMETİ İLK NE ZAMAN BAŞLADI

Motorlu kurye işi yani hizmeti 90 lı yılların başında İstanbul Şişli Mecidiyeköy semtinde açılan bir firma ile bu işe adım attı. Bu işi ilk açanlar bu iş için yapılan, fiyat listesi, İstanbul bölgeleri, acil kurye, express kurye, hızlı kurye gibi terimleri bu sektöre koyanlardır.

Acil kurye daha sonra çıkan bir çok firma bu açılan firmalardan ayrılan elemanlardan kurulmuştur yada esinlenmiştir. Bu ilk açılan motorlu kurye ile beraber İstanbul içinde yepyeni bir sektör doğmaya başlamıştır. Artık bu sektör öyle bir hale geldi ki kocaman bir pasta heline geldi. 

 

MOTORLU KURYE SORUNLARI HAKKINDA BİLGİLER

Hızlı moto kurye ile son yıllarda motosiklet satışlarında artış olduğu gözetlenmiştir. Hatta son bir kaç yılda motosiklet satışları araç satışlarını geçtiği söyleniyor. Bundan dolayı da bilen bilmeyen anlayan anlamayan bir çok kişi motosiklet kullanmaya başlamıştır.

Motorlu kurye hiç bir eğitim almadan trafiğe çıkan bu kişiler hem trafiği hemde gerçek sürücüleri zor durumda bırakmaktadır. Zaten ehliyetleri olsa bile fark etmiyor aynı hatalı kullanmaları sebebi ile trafiği tehlikeye atıyorlar. Motorlu kurye olarak çok hızlı teslimat.

 

ACİL MOTORLU KURYE İLE HER TARAFA GİDİYORUZ

Moto kurye işlerinizi bu tür kişiler yüzünden de gerçek sürücüler töhmet altında kalıyor. Ve onlar da bu piyasa içinde kötü tanınıyorlar. Şimdi mesleğimiz rahatlıkla hiç çekinmeden söyleyebiliyorum.

Motorlu kurye olarak bu açıdan biraz daha gerilerde kalsa da bizim bu meslek normal hale gelmiştir. Her ehliyet alan motorcu oldum diye bir şey asla yoktur. İşte bu sektör bir çok sorunları da getirmiştir.

 

Motorlu Kurye

0555 278 23 30

info@motorkurye.org

www.motorkurye.org

 

  • Normal olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arasıdır
  • Express olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri :   90 – 120 dakika arasıdır
  • Acil hızlı vip Motorlu Kurye Teslimat Süreleri :    30 – 60 dakika arasıdır
  • Kar, yağmur, bazı şartlar, trafik yoğunluğu teslimatta değişiklik olabilir
  • Acil Kurye gönderileri için : 0554 140 45 40 – 0555 278 23 30’dan ulaşın

 

 

MOTORLU KURYE HİZMETİ - 0555 278 23 30

MOTORLU KURYE HİZMETİ – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ