KİLYOS KURYE

SARIYER MOTORLU KURYE

Kilyos kurye en iyi hizmeti veriyor

 Kilyos kurye en iyi hizmeti veriyor. Burada yaz aylarında burası nüfusunun daha fazla yüz katı oluyor. Kilyos moto kurye aslında geniş bir arazi ve alana sahip bir yerdir. Kilyos acil kurye olarak anlatmamız daha uzun sürse de biz kısaca anlatıyoruz. 

Kilyos motorlu kurye işini iyi bilir. Çünkü burada bulunan sahil ve kıyı şeridi çok uzundur. Genelde İstanbul kalabalığı buraya yüzmeye geliyor. Karadeniz kıyısı biraz hırçın olsa da bir çok can alsa da insanlar genede buraya asla gelmekten vazgeçmiyorlar. 

 

Kilyos kurye Sarıyer İstanbul servisi

Kilyos kurye Sarıyer İstanbul servisi. Kilyos express kurye ticari olarak yaz aylarında insanların yüzü gülen bir yer. Sarıyer acil motorlu kurye çalışır. Sarıyer Belediyesine bağlıdır. Belgrad Ormanları içindedirler. Bölge içinde bir çok yollar kötü.

Kilyos Express kurye Maslak istikametinden Sarıyer istikametine giderken Tarab ya sapaktan geri dönüldüğü zaman hemen sağ tarafta sapınca Bahçe köy semtinden sonra Orman yolunda gidilerek Kilyos motorlu kurye tarafına en hızlı şekilde hemen ulaşılır.

 

MOTORLU KURYE HİZMETİ - 0555 278 23 30

MOTORLU KURYE HİZMETİ – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ