KAVACIK KURYE

KAVACIK KURYE - 0555 278 23 30

KAVACIK KURYE HİZMETİ

Kavacık kurye Beykoz ilçesinin en gözde semti haline gelen bir yer oldu. Marmara yarımadasının en ucunda yer alan ilçe içinde hemen tem otoban yolu üstünde iki tarafa bölünen bir alan burası. Kavacık kurye evet İstanbul’un bir ilçesi olan Beykoz belediyesine bağlı bir semtten bahsediyoruz. Hemen İstanbul boğazı Karadeniz ile bağlayan yani İkinci köprüden karşı tarafıdır. 

 

KAVACIK MOTO KURYE

Kavacık kurye durmuyor Levent Kavacık arası artık on dakika sürüyor . Bölgede yükseklik deniz seviyesinden başlar ve yukarıya doğru metrelerce uzanır. Diğer tarafı sahile doğru iner. Otağ tepe adı verilen bölge daha denize hakimdir. Kavacık acil kurye işi biliyor. Bu bölge son yılların gözdesi haline geldi. Büyük yüksek binalar ve iş merkezleri yapıldı.

 

KAVACIK MOTORLU KURYE

Kavacık moto kurye bura İstanbul’un en gözde ticaret bölgesi biliniyor. Orman alanları ile daha fazla adını duyurmuş olan semtte iş hacmi olarak Beykoz ilçesini sırtlamakta. Kavacık motorlu kurye araştırma yapıyor. Tarih olarak bayağı eskilere dayanan bir geçmişi vardır.  Bu bölgeye deniz ticareti boğaza giriş kapısı olmasına rağmen yapılan anlaşmalardan hiç bir gemiye dokunamıyoruz. 

 

KAVACIK ACİL KURYE

Kavacık moto kurye Otağtepe bölgesi daha fazla gelişmeye başladı. Karadeniz’e ve Akdeniz’e gidecek her gemi buradan mutlaka geçmek zorundadır. Osmanlı İmparatorluğu döneminde var. Beykoz içinde hizmetlerimiz ile her yer ile iletişime geçecek ve herkesle kuracak seviyededir. İnsanlar bizim hizmetler ile İstanbul’un her tarafına hatta çevre illere teslimat yollanır. 

 

KAVACIK HIZLI KURYE ÇALIŞMASI

Kavacık kurye emin adımlar ile ileriye doğru yürümeye devam ediyor. Özellikle yüksek plazaları, ve alt taraflarda gelişmiş siteleri bulunmaktadır. Bir çok koru ve gezi yeri vardır.  Kavacık kurye ticaret hacmi nedeniyle dahada gelişim göstermiş ve her geçen gün nüfus olarak dahada artmaya başlamıştır. İşte burası Kavacık semtidir.

 

KAVACIK İLAÇ KURYE BÖLGELERİ

Kavacık kurye kendinden emin olarak geleceğe kucak açıyor. Daha sonra ise  bölge zaten yoğun olan ticaret hacmini dahada artmıştır. Ayrıca Kavacık bölgesi birçok kurumsal firmaların genel merkezi olduğu yer haline gelmiştir.  Kavacık motorlu kurye Anadolu Yakasının en önemli yerleşim yerlerindendir.

 

KAVACIK KURYE FİYATLARIMIZ

Kavacık kurye yakın yerler olarak Çavuşbaşı tarafına da yakındır. Bundan dolayı havası temiz ve berraktır. Yaşanan bir çok olumsuz duruma rağmen her geçen gün daha da iyiye doğru gidildiğini gözlemlemiş bulunuyoruz. Yüksek binalı üç yerden biri haline döndü. Tepe tarafı bir yanı orman Çavuşbaşı kurye bakarken. 

 

 

  • Normal olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arasıdır
  • Express olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri :   90 – 120 dakika arasıdır
  • Acil Vip Kurye Motorlu Kurye Teslimat Süreleri : 30 – 60 dakika arasıdır
  • Kar, yağmur, bazı şartlar, trafik yoğunluğu teslimatta değişiklik olabilir
  • Acil Kurye gönderileri için : 0554 140 45 40 – 0555 278 23 30’dan ulaşın

 

 

MOTOR KURYE - 0555 278 2330

MOTORLU KURYE İÇİN ARAYIN – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ