İSTANBUL MOTORLU KURYE HİZMETLERİ

İstanbul Motorlu Kurye hangi evrakları taşır tabi ki her evrağı taşıyor. İstanbul motorlu kurye taşımacılık hizmetlerinden bireysel olarak faydalanan kişilerden başka özellikle şirketler ve kurumlarda bu konuda önemli yararlar sağlamaktadırlar. İstanbul motorlu kurye devam ediyor. İstanbul Motorlu Kurye servisi resmi ve yasak olmayanları taşır

 

İSTANBUL MOTORLU KURYE ZAMANLARI

İstanbul motorlu kurye herkes için bir ürün ya da malın eline çabuk ulaşması hiç kuşkusuz ki herkesi memnun edecek bir durumdur. Dünyada taşımacılık alanında birçok firma faaliyet göstermektedir. İstanbul motorlu kurye ile şartlarımız bizi çağırırken acil çağırın yeterlidir. Şirketinizin acil kurye ihtiyacı olan evraklar da artık İstanbul acil kurye servisimiz ile en hızlı şekilde olması gereken yerde.

 

İSTANBUL MOTORLU KURYE FİYATLARI

İstanbul motorlu kurye buraya özellikle önem ve itina veriyoruz. Ayrıca İstanbul merkez  ile trafik olan bütün bu caddelerinde de derinden ve hızlı olan çalışmalarımız mevcuttur. İstanbul motorlu kurye ile sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz. Motorlu kurye elemanlarımız ile işlerinizi acil hızlı ve garantili yerine getiriyoruz.

 

  • Normal olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arasıdır
  • Express olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri : 90 – 120 dakika arasıdır
  • Acil Vip Kurye Motorlu Kurye Teslimat Süreleri : 30 – 60 dakika arasıdır
  • Kar, yağmur, bazı şartlar ve trafik yoğunluğu teslimatta değişiklik olabilir
  • Acil Kurye gönderileri için : 0554 140 45 40 – 0216 606 21 38’den ulaşın

 

 

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ