İstanbul Express Kurye

İSTANBUL EXPRESS KURYE - 0555 278 23 30

İSTANBUL EXPRESS KURYE HİZMETİ

İstanbul express kurye her geçen gün daha da yoğunlaşmış bir biçimde trafik hızlanıyor. Araç kullanan şoförler ise bizden daha çok sıkıldığı aşikar. Ama ufacık işleriniz için sizde araçla bu trafikte yola çıkmasaydınız dememek için de kendimi zor tutuyorum. Express kurye fakat ne olursa olsun bu trafiği bir düzene koyma imkanı olduğunu düşünüyorum.

 

İSTANBUL EXPRESS MOTO KURYE

İstanbul express kurye çok çabuk çalışıyor. Çünkü hangi çağda yaşıyoruz. İsteseler trafiği hafifletiyorlar. Bazen Başbakan, Cumhurbaşkanı falan geçince trafik bitiyor. İstanbul express motorlu kurye neden çünkü insanlara hizmet vermek bizim için en önde gelen vazifelerden bir tanesidir. Tabi ki bu işten ekmeğimizi kazanıyoruz.

İSTANBUL EXPRESS KURYE SERVİSİ

İstanbul express moto kurye ile her zaman böyle çalışmadıkları için de her zaman trafik oluyor. İstanbul içinde çalışan tüm motosikletli üyelere başarılar dileriz. İstanbul içinde motosiklet kullanmak bizim için zor olmaktadır İstanbul express kurye İstanbul ili sınırları içerisinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. 7/24 çalışıyoruz.

İSTANBUL EXPRESS KURYE FİYATLARI

İstanbul express moto kurye bu sektörden para kazanıyoruz. Ama şunu bilin ki bizler ekmeğimizi bu meslekten çıkarmaktayız. Yapacak bizim başka işimiz yok. Biz buyuz.  İstanbul express motorlu kurye bize de bir çok insan ve firma ihtiyaç duyuyor. Bizde bunları yerine getiriyoruz. Bunları yerine getirirken kimseyi incitmeden kırmadan yapıyoruz.

 

  • Normal olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arasıdır
  • Express olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri :   90 – 120 dakika arasıdır
  • Acil Vip Kurye Motorlu Kurye Teslimat Süreleri : 30 – 60 dakika arasıdır
  • Kar, yağmur, bazı şartlar, trafik yoğunluğu teslimatta değişiklik olabilir
  • Acil Kurye gönderileri için : 0554 140 45 40 – 0555 278 23 30’dan ulaşın

 

 

MOTOR KURYE - 0555 278 2330

MOTORLU KURYE İÇİN ARAYIN – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ