HİZMETLERİMİZ - 0555 278 23 30

Motorlu Kurye ile verdiğimiz hizmetlerimiz her dalda servisi de kapsar

Değerli dostlar Motorlu kurye hizmetlerimiz olarak bir çok alanda hizmet sektörü içinde çalışıyoruz. Bunları sizlere tek tek anlatmaya gerek kalmadan bazı önemleri dalları hatırlatıyoruz. 

Moto Kurye hizmetlerimiz Tekstil dalında motor kurye

Çalışma olarak tekstil piyasasındaki göze çarpan hareketlilikten  dolayı tekstil taşımacılığına dahada önem vermekteyiz. Özellikle tekstil piyasasının yoğun olduğu Aksaray Laleli, Osmanbey, Merter, Yenibosna gibi bölgelerde her zaman hazır oluyoruz.

Expres motorlu kurye hizmeti çok çabuk çalışır

Gönderileri sizden en çabuk ve en hızlı bir şekilde teslim alıp, bekletmeden zaman kaybetmeden istediğiniz adrese teslim ediyoruz. express kurye hizmet zamana karşı yarışan bir özel  hizmetidir.

 

Motor kurye çalışmaları

Motor kurye adeta sizin için göreve verilmiş elemanlarımızla ve sadece sizlerin işlerini halletmek için yola çıkmış bir hizmettir. Bunlar içinde en önemlisi evrak taşıma işi olarak bir yerden başka bir yere taşıma yapıyoruz. 

Vip motorlu kurye işlerinizde

Vip moto kurye işi çok önemli. Bizde ekip asla başka iş almazlar. İşte sadece sizin verdiğiniz paketi teslim için halletmek için görev yaparlar. Bu görev esnasında size olan en yakındaki ekip üyesi derhal sizin adresinize yönlendirilir. Sizden paketi teslim alır ve en kısa zamanda adrese ulaştırır

Diğer verdiğimiz moto kurye servisler hakkında kısa bilgiler

Acil kurye hizmetlerimiz sisteminde istenilen gönderiyi teslim alıp en kısa ve en kestirme yollardan gidilir. Varacağı adrese ise en hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşır. Lütfen bu sistemi kullanmadan önce merkezimizden fiyat konusunda bilgi alınız. 

İstanbul içinde ilaç kurye servisi büyük kolaylık sağladı

İstanbul içi tüm ilaç ihtiyaçlarınızı evinizden çıkmadan sağlayan bir sistem.  Evet ister gece olsun ister gündüz olsun sizin için temin eder. Ayrıca özellikle mesai saatleri dışında bile olsanız size yardım eder.

 

Motorlu kurye fiyatları

Motorlu kurye ile hatta hafta sonları cumartesi ve pazar günleri de çalışmaktadır. Birde resmi tatil günleri de siz değerli müşterilerimiz için bayram tatillerinde, kar, kış, yağmur zamanlarında bile sizlere hizmet vermektedir.

Araçlı kurye servisimiz

Araçlı kurye sistem ise çok büyük bir boşluğu doldurmuştur. Niye? Çünkü bu sektörde yeni bir ilke imza atmıştır. Bayram demeden seyran demeden her zaman hizmetinizdedir. Büyük ve hacimli işleriniz de sizin için özel araçlarımızla

 

Arabalı kurye servisleri

Araçlı kurye gene alıyoruz adresine getiriyoruz.7/24 gece ve gündüz demeden her vakit sizin için size hizmet vermekte olan ve bu sektörde bir ilk olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiştir.

İstanbul motorlu kurye servisi

İstanbul motorlu kurye tüm insanların acil ihtiyaç duydukları bir zamanda kullanabileceği çok pratik bir servistir. Dışarıdan, marketten herhangi bir ihtiyaç duyduğunuz ürünü gün içerisinde alıp yada acil olarak istediğiniz adrese teslim eder.

 

İstanbul moto kurye misyonu

İstanbul moto kurye bunun için sadece bedava değil ama istediğiniz gibi ekonomiktir. Her adresten temin edip yerine ulaştırır. İnsanların yararına olan ne varsa bizler yerine getiriyoruz

Kiralık Kurye olarak ta hizmet veriyoruz

Kiralık kurye bir eleman tutmak sizin için bir kolaylık ve rahatlıktır. Bizimle ile artık zaman kaybetmeden ve ne olacak diye düşünmeden ihtiyacınızı rahatlıkla giderin.

 

Kiralık motorlu kurye gıda harici veriyoruz

Kiralık motorlu kurye bizler gün içinde yoğun trafikte en kolay başvuracağınız bir yöntem için çalışıyoruz. Bizleri yarım veya günlük kiralayabilirsiniz. Ama bazı sektörler hariç.

Dağıtım ve toplu dağıtım kurye

Toplu dağıtım kurye zor anlarınızda her daim yanınızda olmak için kurulmuş bir güzel hizmettir. Hizmet amacı insanların dar günlerinde hediye, dergi, tören ve iş toplantı davetiyelerini çağrılacak kişilere ulaştırmaktır. 

 

Uçak kargo kurye servisleri

Acil uçak kargo kurye servisleri yüzden gene yanınızda olma mantığına dayanan ve 7/24  tüm gün boyunca hizmet veren bir servistir. Merak etmeyin her zaman bize güvenebilirsiniz.

 

Motorlu Kurye  için burayı  https://www.motorkurye.org/motorlu-kurye.html ziyaret ediniz

Moto Kurye  için hemen https://www.motokurye.org/moto-kurye ziyaret ediniz

Acil Kurye  için burayı https://www.motorkurye.org/acil-kurye.html ziyaret ediniz

Motorlu Kurye  için burayı  https://www.motorkurye.org/motorlu-kurye ziyaret ediniz

 

  • Normal olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arasıdır
  • Express olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri : 90 – 120 dakika arasıdır
  • Acil Vip Kurye Motorlu Kurye Teslimat Süreleri : 30 – 60 dakika arasıdır
  • Kar, yağmur, bazı şartlar ve trafik yoğunluğu teslimatta değişiklik olabilir
  • Acil Kurye gönderileri için : 0554 140 45 40 – 0216 606 21 38’den ulaşın

 

 

MOTOR KURYE - 0555 278 2330

MOTORLU KURYE İÇİN ARAYIN – 0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ