HİZMETLERİMİZ

Motorlu Kurye ile verdiğimiz hizmetlerimiz her dalda servisi de kapsar

Değerli dostlar Motorlu kurye himetlerimiz olarak bir çok alanda hizmet sektörü içinde çalışıyoruz. Bunları sizlere tek tek anlatmaya gerek kalmadan bazı önemleri dalları hatırlatıyoruz. Bunlar içinde en önemlisi evrak taşıma işi olarak bir yerden başka bir yere taşıma yapıyoruz. 

Hizmetlerimiz Tekstil dalında motor kurye

Çalışma olarak tekstil piyasasındaki göze çarpan hareketlilikten  dolayı tekstil taşımacılığına dahada önem vermekteyiz. Özellikle tekstil piyasasının yoğun olduğu Aksaray Laleli, Osmanbey, Merter, Yenibosna gibi bölgelerde her zaman hazır oluyoruz.

Expres motor kurye hizmeti çok çabuk çalışır

Gönderileri sizden en çabuk ve en hızlı bir şekilde teslim alıp, bekletmeden zaman kaybetmeden istediğiniz adrese teslim ediyoruz. express hizmet zamana karşı yarışan bir özel  hizmetidir. Adeta sizin için göreve verilmiş elemanlarımızla ve sadece sizlerin işlerini halletmek için yola çıkmış bir hizmettir.

Vip motorlu kurye işlerinizde

Vip moto kurye işi çok önemli. Bizde ekip asla başka iş almazlar. İşte sadece sizin verdiğiniz paketi teslim için halletmek için görev yaparlar. Bu görev esnasında size olan en yakındaki ekip üyesi derhal sizin adresinize yönlendirilir. Sizden paketi teslim alır ve en kısa zamanda adrese ulaştırır

Diğer verdiğimiz moto kurye servisler hakkında kısa bilgiler

Acil Kurye Hizmetlerimiz

Sisteminde istenilen gönderiyi teslim alıp en kısa ve en kestirme yollardan gidilir. Varacağı adrese ise en hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşır. Lütfen bu sistemi kullanmadan önce merkezimizden fiyat konusunda bilgi alınız. 

İstanbul içinde ilaç servisi büyük kolaylık sağladı

İstanbul içi tüm ilaç ihtiyaçlarınızı evinizden çıkmadan sağlayan bir sistem.  Evet ister gece olsun ister gündüz olsun sizin için temin eder. Ayrıca özellikle mesai saatleri dışında bile olsanız size yardım eder. Ayrıca hatta hafta sonları cumartesi ve pazar günleri de çalışmaktadır. Birde resmi tatil günleri de siz değerli müşterilerimiz için bayram tatillerinde, kar, kış, yağmur zamanlarında bile sizlere hizmet vermektedir.

Araçlı kurye servisimiz

Bu sistem ise çok büyük bir boşluğu doldurmuştur. Niye? Çünkü bu sektörde yeni bir ilke imza atmıştır. Bayram demeden seyran demeden her zaman hizmetinizdedir. Büyük ve hacimli işleriniz de sizin için özel araçlarımızla gene alıyoruz adresine getiriyoruz.7/24 gece ve gündüz demeden her vakit sizin için size hizmet vermekte olan ve bu sektörde bir ilk olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiştir.

İstanbul motorlu kurye servisi

Tüm insanların acil ihtiyaç duydukları bir zamanda kullanabileceği çok pratik bir servistir. Dışarıdan, marketten herhangi bir ihtiyaç duyduğunuz ürünü gün içerisinde alıp yada acil olarak istediğiniz adrese teslim eder.Fakat bunun için sadece bedava değil ama istediğiniz gibi ekonomiktir. Her adresten temin edip yerine ulaştırır.

İnsanların yararına olan ne varsa bizler yerine getiriyoruz

Kiralık Kurye olarak

Bir eleman tutmak sizin için bir kolaylık ve rahatlıktır. Bizimle ile artık zaman kaybetmeden ve ne olacak diye düşünmeden ihtiyacınızı rahatlıkla giderin. Bizler gün içinde yoğun trafikte en kolay başvuracağınız bir yöntem için çalışıyoruz. Bizleri yarım veya günlük kiralayabilirsiniz. Ama bazı sektörler hariç.

Dağıtım ve toplu dağıtım 

En zor anlarınızda her daim yanınızda olmak için kurulmuş bir güzel hizmettir. Hizmet amacı insanların dar günlerinde hediye, dergi, tören ve iş toplantı davetiyelerini çağrılacak kişilere ulaştırmaktır.  Bu yüzden gene yanınızda olma mantığına dayanan ve 7/24  tüm gün boyunca hizmet veren bir servistir. Merak etmeyin her zaman bize güvenebilirsiniz.

Motorlu Kurye ile sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz. Motorlu Kurye elemanlarımız ile işlerinizi acil hızlı ve garantili yerine getiriyoruz.

normal kurye gönderileri teslimat süreleri : 120-180 dakika arası teslimat yapılır
acil express kurye gönderileri teslimat süreleri : 60-90 dakika arası teslimat yapılır
vip kurye gönderileri teslimat süreleri : 30-45 dakika arası teslimat yapılır

Motorlu Kurye gönderileri için : 0554 140 45 40 – 0216 606 21 38 ‘den ulaşınız

Motorlu Kurye  için burayı  https://www.motorkurye.org/motorlu-kurye.html ziyaret ediniz

Moto Kurye  için hemen https://www.motokurye.org/moto-kurye ziyaret ediniz

Acil Kurye  için burayı https://www.motorkurye.org/acil-kurye.html ziyaret ediniz

Motorlu Kurye  için burayı  https://www.motorkurye.org/motorlu-kurye ziyaret ediniz

MOTOR KURYE SERVİSİ - 0555 278 23 30

MOTOR KURYE SERVİSİ – 0555 278 23 30

Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye Moto kurye
Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ
%d blogcu bunu beğendi: