HAKKIMIZDA

MOTORLU KURYE HAKKIMIZDA

MOTORLU KURYE HAKKIMIZDA ACİL İŞLERİNİZ BİZİMLE EMİN ELLERDE

Motorlu Kurye uzun yıllardır bu işi yapıyoruz. Firma olarak şu ana kadar tüm acil ihtiyaç duyduğunuz her şeyi evinize, iş yerinizde ve ofisinizde kadar getirdik. Hatta gitmesi ulaşılması zor olan çiftlik ve bağınıza, bahçenizde getirdik. Hatta siz daha uzakta tatilinizde, rezidansınızda, otelinizde, çiftlik evinize, villaya veya herhangi bir mekanınıza kadar size yardımcı olduk. Ne gerekiyorsa bizde yapmaya çalıştık, uğraştık.

HAKKIMIZDA MOTOR KURYE HAYATA DAHA GÜZEL BİR GÖZLE BAKIN

Biz ne yapıyoruz? Motorlu kurye çalışma alanı yani motosikletli iş yapma fikri, yada motorlu çalışma alanları ilk defa İstanbul içinde başladık. Bunun nedeni ise git gide artan yoğun trafiğe sahip yerlerden dolayı idi. O zamanlar yıllar 1990 yıllarının başlarını gösteriyordu takvimler. İşte o zamanlar bazı firmaların gönderi ihtiyacını karşılamak üzere bu sektör 1992 yıllarında hayata atılmış ve daha sonra da kurulup faaliyete geçmiştir.

MOTO KURYE BİZİM BURALARDA HAYATA TUTUNMAK GEREKİYOR

Motorlu kurye fakat ne olur da o zamanlar iletişim araçları çok azdı. Mesela ihtiyaç duyulan internet ve sağlayıcı ağları yoktu. Bırakın android telefonları, cep telefonları bile yoktu. İstanbul içinde bile olsa yollar yoktu, köprüler viyadükler yapılmamıştı. Ama ne söyleyeyim daha iyi idi çünkü trafik yoktu. Sıkıntı yoktu. Kalabalık yoktu. Elimizde kullanacağımız bilgisayarlar bile yoktu yani daha gelmemişti. Yada vardı pahallı idi.

MOTOR KURYE İLE  GÜZELLİKLERİ ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI

Motorlu kurye birde ulaşım araçları fazla gelişmediğinden bizim gibi bu işe duyulan ihtiyacı gerçekten de İstanbul içinde çok azdı. İlk bu işe başlayanlara insanlar deli diyordu. Harbiden de öyleydi. Kim durup dururken para ile bir yere bir şey yollasındı. Fakat şimdi aradan yıllar geçmiş ve her işin bütün sektörlerin kullandığı bir kol olmuşuz. Bakıyoruz da neler geçmiş neler olmuş beler değişmiş. Eskiler daha iyi idi be.

HAKKIMIZDA SORUNLARI TAM ZAMANINDA ÇÖZÜYORUZ

Motorlu kurye İstanbul’da böyle bizim gibi firmaları açılmaya başladığından itibaren birçok sektör daha da gelişmiştir. Bu yönden bizim katkımız böyle küçük firmaların gelişmesine de büyük katkılar olmuştur. Bundan sonra başlayarak her sene Motosiklet satışları artmıştır. Dolayısıyla da motosikleti kullanan eleman ihtiyacı olduğundan işsiz gezen insanlar iş imkanına kolayca kavuşmuştur.

DÜRÜST ÇALIŞMAK HER ZAMAN HAREKETTİR, BEREKETTİR

Motorlu kurye buna binaen mecburen motosikletler yıprandığından tamir haneler çoğalmıştır. Yeni bir iş kolu neleri değiştirmeye başladı neleri. Bunu gören dışarıdaki büyük motor kurye firmaları da yabancı motosiklet firmaları İstanbul’a merkezler yatırımlar yapmaya başlamıştır. Buralarda fabrikalar açmaya başlamış, motosiklet yedek parça dükkanları açılmaya başlamıştır. Bundan dolayı da birçok sektöre canlılık getirmiştir.

HAKKIMIZDA MOTORLU KURYE İŞLERİ İLE İLGİLİ KONULAR

Motorlu kurye bizler şehirler arası kurye olarakta çalışıyoruz. Zamanında olarak tüm gönderileri sizin yerinize alıp başka şehre getiriyoruz. Yani başka ilde aldırmak istediğiniz işleri evrakları paketleri temin edip derhal adresinize ulaştırıyoruz. Sizin ta başka şehre gitmenize gerek kalmıyor. Bu bakımdan  hayatınızı kolaylaştırmak vazifemizdir. Uzun kış gecelerinde, soğuk kış şartlarında bir telefonla yanındayız.

MOTORLU KURYE OLARAK POTANSİYELİMİZ ACİL VE HIZLI OLMAK

Motorlu Kurye firması ile en önem verdiğimiz durum bizlerin acil ve hızlı kurye olarak express KURYE bir hizmet sunmaktır. Biz çalışma süresi içi ve hayatımız boyunca her müşterimize en sağlam bir şekilde yardımcı olduk. İstanbul içinde motor kurye olarak çok çabuk ve seri bir şekilde hizmet vermek adına var gücümüzü kullandık. Çalıştık, çabaladık. Yeri geldi sevindik. Ama yolumuzdan asla dönmedik.

 

Motorlu Kurye ile sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz. Motorlu Kurye elemanlarımız ile işlerinizi acil hızlı ve garantili yerine getiriyoruz. normal kurye gönderileri teslimat süreleri : 120-180 dakika arası teslimat yapılır acil express kurye gönderileri teslimat süreleri : 60-90 dakika arası teslimat yapılır vip kurye gönderileri teslimat süreleri : 30-45 dakika arası teslimat yapılır Motorlu Kurye gönderileri için : 0554 140 45 40 – 0216 606 21 38 ‘den ulaşınız

Motorlu Kurye  için burayı  https://www.motorkurye.org/motorlu-kurye.html ziyaret ediniz
Moto Kurye  için hemen https://www.motokurye.org/moto-kurye ziyaret ediniz
Acil Kurye  için burayı https://www.motorkurye.org/acil-kurye.html ziyaret ediniz
Motorlu Kurye  için burayı  https://www.motorkurye.org/motorlu-kurye ziyaret ediniz
MOTORLU KURYE HİZMETİ-0555 278 23 30

MOTORLU KURYE HİZMETİ-0555 278 23 30

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ