HAKKIMIZDA ACİL İŞLERİNİZ EMİN ELLERDE

Uzun yıllardır bu işi yapıyoruz. Hakkımızda olarak şu ana kadar tüm acil ihtiyaç duyduğunuz her şeyi evinize, iş yerinizde ve ofisinizde kadar getirdik. Hatta gitmesi ulaşılması zor olan çiftlik ve bağınıza, bahçenizde getirdik. Hatta siz daha uzakta tatilinizde, rezidansınızda, otelinizde, çiftlik evinize, villaya veya herhangi bir mekanınıza kadar size yardımcı olduk. Ne gerekiyorsa bizde yapmaya çalıştık, uğraştık.

Fakat siz bize bu kadar yardımcı olmadınız. Hemen biraz ucuz bir çakma firma bulunca hemen oraya gittiniz. Ama biz her daim sizin çok acil bir şeye ihtiyacınız olduğu zaman, acil ihtiyaçlarınızı en yakın yerden sizin yerinize temin eder ve sizlere teslim ettik. Artık gene bundan böyle bütün işlerinizi yerine getirmeye gayret edeceğiz. Her ne kadar bizim o kadar değerimiz bilinmese de.

HAKKIMIZDA HAYATA DAHA GÜZEL BİR GÖZLE BAKIN

Biz ne yapıyoruz? Motorlu çalışma alanı yani motosikletli iş yapma fikri, yada motorlu çalışma alanları ilk defa İstanbul içinde başladık. Bunun nedeni ise git gide artan yoğun trafiğe sahip yerlerden dolayı idi. O zamanlar yıllar 1990 yıllarının başlarını gösteriyordu takvimler. İşte o zamanlar bazı firmaların gönderi ihtiyacını karşılamak üzere bu sektör 1992 yıllarında hayata atılmış ve daha sonra da kurulup faaliyete geçmiştir.

BİZİM BURALARDA HAYATA TUTUNMAK GEREKİYOR

Fakat ne olur da o zamanlar iletişim araçları çok azdı. Mesela ihtiyaç duyulan internet ve sağlayıcı ağları yoktu. Bırakın android telefonları, cep telefonları bile yoktu. İstanbul içinde bile olsa yollar yoktu, köprüler viyadükler yapılmamıştı. Ama ne söyleyeyim daha iyi idi çünkü trafik yoktu. Sıkıntı yoktu. Kalabalık yoktu. Elimizde kullanacağımız bilgisayarlar bile yoktu yani daha gelmemişti. Yada vardı pahallı idi.

HAYATIN GÜZELLİKLERİ ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI

Birde ulaşım araçları fazla gelişmediğinden bizim gibi bu işe duyulan ihtiyacı gerçekten de İstanbul içinde çok azdı. İlk bu işe başlayanlara insanlar deli diyordu. Harbiden de öyleydi. Kim durup dururken para ile bir yere bir şey yollasındı. Fakat şimdi aradan yıllar geçmiş ve her işin bütün sektörlerin kullandığı bir kol olmuşuz. Bakıyoruz da neler geçmiş neler olmuş beler değişmiş. Eskiler daha iyi idi be.

BÜYÜK SORUNLARI ZAMANINDA ÇÖZÜYORUZ

İstanbul’da böyle bizim gibi firmaları açılmaya başladığından itibaren birçok sektör daha da gelişmiştir. Bu yönden bizim katkımız böyle küçük firmaların gelişmesine de büyük katkılar olmuştur. Bundan sonra başlayarak her sene Motosiklet satışları artmıştır. Dolayısıyla da motosikleti kullanan eleman ihtiyacı olduğundan işsiz gezen insanlar iş imkanına kolayca kavuşmuştur.

HAKKIMIZDA ÇALIŞMAK HER ZAMAN HAREKETTİR, BEREKETTİR.

Buna binaen mecburen motosikletler yıprandığından tamir haneler çoğalmıştır. Yeni bir iş kolu neleri değiştirmeye başladı neleri. Bunu gören dışarıdaki büyük motor firmaları da yabancı motosiklet firmaları İstanbul’a merkezler yatırımlar yapmaya başlamıştır. Buralarda fabrikalar açmaya başlamış, motosiklet yedek parça dükkanları açılmaya başlamıştır. Bundan dolayı da birçok sektöre canlılık getirmiştir.