Göktürk Moto Kurye 1 Saat İçinde Kapınızda

GÖKTÜRK MOTO KURYE HİZMETİ NE YAPAR?

Göktürk moto kurye; Göktürk ve çevresinde hizmet veriyor. Bizler sürekli sahada bulunduğumuzdan dolayı size hiçbir şekilde sıkıntı ve sorun yaşatmadan hizmet sunuyoruz.  7 gün 24 saat bize ulaşarak bize dilek, istek ve şikayetleri iletebilir. 

Bizden iş talebi oluşturabilirsiniz. Firmamızın verdiği kalite hizmetlerden dolayı diğer firmaların önüne geçmiş bulunuyoruz. Bir konu hakkında öğrenmek istediklerinizi yazımızın altında bulabilirsiniz. Fakat ayrıca bu bölgede araçlı kurye servisi vardır.

Göktürk kurye firmamızın size sunduğu hizmetler sayesinde göndermek istediğiniz hiçbir gönderi yarı yolda kalmaz. Çünkü biz profesyonel taşımacılığın tek adresiyiz diyebiliriz. Bize ulaştığınız takdirde en fazla 30 dakika içinde kapıda.

Kesinlikle bizde ulaştırılamadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla karşılaşılmaz. Size gelerek gönderi tam zamanında size teslim alıp 60 ile 90 dakika içinde karşı tarafa iletebiliriz. ve uçak kargo işinizi de yapıyoruz. Her hizmeti de acil olarak veriyoruz. 

 

NEDEN GÖKTÜRK MOTO KURYE HİZMETİNİ KULLANMALI?

 • 1- Kaliteli ve başarılı
 • 2- Kurumsal ve güvenli
 • 3- Dürüst ve sağlam
 • 4- Hızlı ve çabuk
 • 5- Acil ve express
 • 6- Güçlü ve ilkeli
 • 7- Teknolojik ve gelişen
 • 8- Geniş müşteri ve iş ağı
 • 9- En iyi ve tecrübeli moto kurye elemanları
 • 10- En iyi ve en yeni güçlü motosikletler

 

GÖKTÜRK MOTOR KURYE PAKET İÇİN NEREYE KADAR GİDER?

Biz işinde uzman kişilerle çalışmaktayız. Ayrıca sizlere bütçenizi zorlamadan hizmetler sunmaktayız. Bizi seçtiğiniz takdirde her zaman gönderiniz güven altında teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Paket teslimat zamanları çok kısadır bundan dolayı burasının hem ikamet zordur.

Bizler Göktürk içinden İstanbul her hangi bir ilçesine yollanan bir paketi ne kadar süre içinde yollanacağını her yazımızın altında belirtiyoruz. İkinci olarak acil hızlı ve express teslimat üçü de aynı olarak iki saat içinde teslimatı. Hem de iş potansiyeli olarak artan bir yapıya sahiptir.

Göktürk kurye size en iyi hizmeti sunmak için her zaman emrinizdedir. Yılların tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Güler yüzlü, güvenilir personellerimizle emrinize amadeyiz. Özellikle yetişmesi gereken gönderileri en iyi hızlı şekilde gider.

İstanbul içi 90 dakika güvenli teslimat. İşleri hızlı ulaştırmak için çabalıyoruz. Bizim şirketimizde kesinlikle geç ulaştı veya ulaşmadı gibi sorunlarla karşılaşılmaz. İstanbul bölgesi içinde taşıma ve teslimat olarak teslim etme süreleri ne kadardır?

 

GÖKTÜRK MOTORLU KURYE - 0555 278 23 30

 

GÖKTÜRK MOTO KURYE 30 DAKİKADA TESLİMAT YAPMAKTADIR

Göktürk kurye size en uygun fiyatla kaliteli hizmeti sunmak için uğraşıyoruz. Biliyoruz ki siz varsanız biz varız. Müşteri her zaman bizim velinimetimizdir düşüncesiyle hareket ediyoruz. 7 gün 24 saat bize istek, öneri ve şikayetleri iletebilirsiniz.

Bize kurye isteğiniz için ulaştığınız takdirde bizde size en yakın personelimizi yönlendiriyoruz. Son olarak vip teslimatı ise uzaklığa göre yarım saat ile bir saat içindeki teslimatı. Üç çeşit teslimat vardır. Normal, acil, (express ve hızlı)  teslimat ve son olarak ta vip teslimat.

Size 30-40 dakika içinde ulaşan personelimiz sizden karşı tarafa göndereceğiniz gönderiyi alarak yola çıkıyor. 60 ile 90 dakika içinde karşı tarafa ulaşarak gönderiyi personelimiz teslim ediyor. Normal teslimatımız gün içi saat altıya kadar olan teslimatı.

Son olarak da size bilgilendirme mesajı atılıyor. Bu bölgeden çok önemi ve çok acil olan değerli paketleri yaklaşık 30 dakika içinde acil olarak yerine kadar adrese teslim ediyoruz. Sizden gönderini alan kuryemiz 60 ile 90 içinde karşı tarafa gönderini iletir.

 

GÖKTÜRK MOTORLU KURYE AYNI GÜN TESLİMAT

Göktürk kurye en uygun fiyatlar ile. Sizlere daha rahat ve kolay bir hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Eyüp bölgesinde yıllardır hizmet veren şirketimize telefon ederek iş talebi oluşturabilirsiniz. İş talebi oluşturduktan sonra en yakın kuryem size 30 dakika içinde gelecektir.

Size uygun express ve motorlu kuryelerimizle emrinizdeyiz. 7 gün 24 saat size hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Firmamız; hızlı, güvenli ve işinde uzman personellerle çalışmaktadır. İstanbul ili içinde kanunla taşınması yasaklanmamış kurye elemanlarımız var.

Firmamızla, her türlü dosya, broşür, zarf, promosyon ürünü, numune ve paket vb. her türlü iletiyi çok ekonomik fiyatlarla gönderimini yapar. İşleri teslim işlemini gerçekleştirmektedir. Güvenliğini tehlikeye düşürmeyecek şekilde zarf, küçük paketler, dosya vb. türlü gönderi alır.

İsim, soyad ve imza karşılığında teslimat yaparız. Özellikle akşam vakitlerinde sağ dan soldan yola çıkan araçlar hiç kimseyi umursamıyor. Çünkü kimseye zarar vermiyor işine iyi yapar. Eskiden daha sakin olan bölge şimdilerde yoğunlaştı. Her zaman en çabuk hizmeti sunuyoruz.

 

GÖKTÜRK MOTO KURYE SERVİSİ EN GÜVENLİ SİSTEM

Göktürk moto kurye servisi ile bizler sizin işlerinizde size derman oluyor dertlerinize ilaç gibi geliyoruz. Oysa kimi zaman kullanılan ilaçların bittiği geç fark edilir ve yaşam kalitesini yükseltmek için en kısa sürede alınması gerekir. Yani yakından çalışıyoruz.

Bizi denemekten çekinmeyin. Her saatte ve türlü yardımcı oluyoruz. Evlerinizden çıkıp bu dışarıdan alma imkanınız da olmaz. Göktürk içinden çıkacak bir çok kargo evrak ve paketlerini bize emanet edenlerin sayısı gün geçtikçe artmaya başladığını gördük.

Servisimiz en yoğun zamanlarda bile firmaların yardıma koşarak destek vermeye devam ediyor. İşte tam olarak da en çok ihtiyaç duyduğunuz, kendinizi en çaresiz hissettiğiniz anda sizlere bir telefon mesafesinde bekliyoruz. Buralara kolay daha arkalara yapılan yerlere gideceğiz.

Sizlerde tün işlerinizde uygun ve ekonomik bir fiyatlı taşıma arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. İş olarak gene buradan çıkacak şehir dışı paketlerini uçak kargo sistemimiz ile aynı gün istediğiniz il dışı bir şehre teslim edebiliyoruz.

 

GÖKTÜRK KURYE - 0555 278 23 30

 

GÖKTÜRK ACİL KURYE 60 DAKİKADA TESLİM YAPAR

Göktürk kurye Kemerburgaz ve çevresinde yakinen temaslarda bulunuyoruz. Bizler son derece büyüme kaydeden burada tüm siparişlere yetişmeye çaba gösteriyoruz. Özellikle bu bölgeye giden yol İstanbul hava alanı tarafına bağlandığı için burası daha da fazla önem kazandı. 

İstanbul hava alanına giden yol güzergahı artık buradan geçmektedir. Bizim ile dakikalar içinde teslimat sağlıyoruz. Buda herkesin böyle düşünmesinden dolayıda trafiği olumsuz etkiliyor. Daha fazla yoğun hale geliyor. İşte bu noktada bizler devreye giriyoruz.

 

Yaşam alanlarını daha da fazla uzatıyor. Buda size bir buçuk saat zamandan kar demektir. Bütün işlerinizde böyle sağlam düşündüğünüz zaman işi yapıyoruz. Bize verdiğiniz ücretin zarar değil kar olduğunu anlayacaksınız. En az iki saatlik yeri dörtte bir kar ile yarım saate iner.

Çok acil bir yere çok önemli bir evrak yollarsanız bu işin uzmanı işte biz oluyoruz. Bir çok yeni bina oluşan bir çok siteye sahip oldu. Gelişmeye ve büyümeye başladı burası. Fakat son yıllardaki trafik bu yol güzergahını çok etkilemiştir. Fakat bunu bilen ve kullanan hala çok var.

 

GÖKTÜRK MOTO KURYE HİZMETİ NEDİR, NEREDE, NE İŞ YAPIYOR?

Çevre bölge içine ulaşım nasıl gerçekleştirilir? Bu bölgesine ulaşım sadece otobüsler ile olmaktadır. İstanbul’un bir çok çeşitli ilçelerinden hareket etmekte olan otobüsü mevcuttur. Burada firmamız kendisine verilen ürünü acil alır.  Yüzde on oranında bir topluluk var bu şehirde. 

Göktürk kurye ile  genel olarak Beşiktaş, Taksim gibi yerlerdir. Bu otobüsleri  kullanarak Mecidiyeköy, Eminönü ve Taksim gibi yerlere gidebilirsiniz. Fakat metro ulaşımı yoktur burada. Ve dakikalar içerisinde gideceği adrese ulaştırabilecek kapasiteye sahiptir.

Ulaşım konusunda bazı sıkıntılar yaşanmaktadır. Zaten insanlar zengin olduğu için herkes araçları ile gidip gelmektedir. Fakat halk içinde buraya gitmek zorunda kalanlar da otobüse mecburen binecekler. Ayrıca  Şişli ve Göktürk Eyüp arasında minibüs hattı vardı bir zamanlar.

İşte bu çalışan iki tane minibüs hattı ile de merkez yerlere  ulaşım sağlanır. Tam bu sırada biz devreye giriyoruz. Bu bölgenin sorunlarını şirketimiz çözmektedir. Burada bulunan her sokak ve caddeye gidiyoruz. Teslimat süreleri : 30-45 dakika arası teslimat yapılır.

 

GÖKTÜRK MOTO KURYE TAŞIMASI SİGORTA YAPAR MI?

Göktürk moto kurye sigorta yapar. İnsanlar burada yaşamaya çok alışırlar. Böylece hayallerinizi gerçekleştirmeniz maalesef mümkün değildir. Burasının şehirden bu kadar uzak olması biraz değişik gelebilir. Fakat yaşamak için huzurlu ve sakin bir yer olarak görülmekte.

Böyle yerler arayanların çok hoşuna giden bir alandır burası. Fakat  ulaşım konusunda bazen bir çok sorunların yaşanması kaçınılmazdır. Şirketlerinin hizmet veremediği yerde hizmet. Türkiye içindeki tüm şehirlere olmak üzere  taşıması ve aynı gün teslimatı  yapıyoruz.

Servisimiz aynı işi daha fazla değil daha kısa süre içinde teslim etme sistemi ve çabasına deniyor. Bu erdiğimiz hizmet bu bölge için çok yararlı ve güzel olmaktadır. Bu bölgede hızlı hizmeti veriyoruz. Bizi gerçek manada takipte kalın süprizlere hazır olun.

Bizlerde genel olarak trafiği tehlikeye düşürecek her türlü sürüşe karşı olduğumuzu buradan belirtmek isteriz. Göktürk içine gelen bir çok paket ve eşyayı zamanında yerine getirmek ve vermek bizim işimiz. Bizim amacımız acil durumlarda kimseyi yolda bırakmamak. 

 

MOTO KURYE HİZMETİ -0555 278 23 30

 

GÖKTÜRK MOTO KURYE FİYATLARI EKONOMİK VE UCUZ

Göktürk motorlu kurye hizmeti ile gösterilen hızlı kurye firmaları arasında yer almış bulunuyoruz. Bu sayede tüm kuryeler rahatlıkla bizlere emanet edebilirsiniz. Gündüz veya gece olması fark etmez kurye en kısa sürede alıcısına teslim edilmektedir.

Şirketlerin ve resmi kurumların yapacakları teslimatlarda kullanmayı tercih ettikleri firmamız ile yollayın. İletişim sayfasından bizlere hemen ulaşın. Asıl iş yerine bir belge göndermesi gerekenler bizimle yollamalıdır. O insan taşıma daha sonra gelir.

Göktürk acil kurye en uygun kurye firması olarak çalışıyoruz. En ucuz hizmeti sadece bizde. Bölge içinde çalışan tüm firmalar içinde en ekonomik kurye ile fiyatlarımızdan sizlerde yararlanın ve bu fiyatlardan çalışın. Bizden daha ucuz bir firma bulursanız onları da deneyebilirsiniz.

Ama bizden uygunu maalesef yoktur. Bizim ile en ekonomik kurye taşıma sistemi tanışın. Yada evinde bir şey unutanlar bizi arıyor. Ayrıca ihtiyaca göre motosikletimiz ile buradan insan da alıp taşıyoruz.  Bu bakımdan iş yerinden evinden, ofisinden uzakta olanlar bizi tercih ediyor.

 

GÖKTÜRK EN HIZLI VE EN ÇABUK KURYE FİRMALARI

En hızlı kurye firması olarak yarım saat içinde teslimat sağlamaktayız. Her adresine ulaşımını sağlarken personellerinin adres aramakla uğraşmıyoruz. Tüm çalışanlarımız yol bilgisine sahip bir çok kişiye ve elemana sahip olmasına da dikkat ediyoruz.

Göktürk kurye dediğimiz gibi yaptığımız işin aynısını kimse yapamaz. Fakat bu yerin sorunları genelde şirketimiz ile çözüme kavuşmaktadır. Bazı insanların yaşadığı bu bölgede bizim ekipleri en hızlı teslimatları yaptığını çok iyi biliyorlar.

Göktürk kurye belgeyi evinden almamızı isteyenler ivedi bir şekilde çabuk teslim edeceğimizi bilsinler. İstanbul’un merkezlerine biraz uzak kalıyor burası.  Hayat içinde zaman saat, kendileri için çok değerli olanlara biz yardım ediyoruz.

Bizler eminiz ki kazandığımızın son kuruşu bile sonuna kadar helal kazanılmıştır. Her açıdan bu bölgede can pahasına olsun elimizden gayreti ekmek paramız için mücadele ederek kazanmaya çalışıyoruz. Bir çok olaylar yaşadık, gördük ve geçirdik.

 

MOTORLU KURYE

 

GÖKTÜRK  KURYE HANGİ MOTOSİKLETLERİ KULLANIR?

Biz en iyi ve sağlam motorları kullanırız. Yani diğer ismi ile araçlı kurye hizmetimiz sürüyor. Göktürk ve çevresinde büyük kargolarını araçlarımız ile istediğiniz yere getiriyoruz. Çok şükür kazancımız ile geçinmeye çalışıyoruz. 

Göktürk moto kurye buralarda yaşadığımız önemli ve bir çok değişik olay ve can ve mal kaybı yaşanan kazalar bizleri çok derinden fazlası ile üzerek etkilemiştir. Ne kazanırsak çok şükür.  Buradaki teslimat süreleri : 60-90 dakika arası teslimat yapılır. 

Göktürk kurye ile önemli bir vazifeyi yerine getiriyoruz. Yabancı güçler, dış etkenler, sermaye etkisi derken ülkede her şey iki katına çıktı. Dolar ve Euro kuru yükseldi, benzin yükseldi, borsa düştü. İşsizlik çoğaldı. İnsanların geçim gücü azaldı.

Yaşana bu ve benzeri bir çok olay bizleri çok zorladı. Bizler ayakta duramaz hale geldik. Her zaman olanlar biz alt tabakadakiler oluyor zaten. Biz firma olarak burada özgün olarak çalışıyoruz. Teslimat süreleri : 120-180 dakika arası teslimat yapılır.

 

ACİL GÖKTÜRK KURYE HİZMETİ SİZİ YARI YOLDA BIRAKMAZ

İstanbul Eyüp ilçesi içinde bulunan bu yer her geçen gün ileriye doğru büyümeye devam ediyor. Özellikle yeni İstanbul Hava alanı açılmasından sonra ve bağlantı yolu açıldı. Buradan geçmesinden dolayı burasının değeri bir kat daha artmıştır.

Aslında aklımıza şöyle bir soru daha geliyor, acaba insanları şehirden uzak yerlere sürülüp taşınmak mı isteniyor, şehirde başkalarına mı kalsın isteniyor insanın aklına gelmiyor değil ile sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz. Bu gelişme ile beraberde burası daha pahallı ve lüks hale gelecek.

Göktürk moto kurye bu bölgede bir çok yoldan daha hızlı imkanlar sağlıyor. Özellikle başından beri tahmin edilen bir çok durumdan başarı ile düze çıkmayı başardık. Kemerburgaz ile yakından ilişkisi olan bu bölge daha gerilerde iken şimdilerde geçmiştir.

Göktürk bölgesini çoktan geride bırakarak gelişmiştir. Göktürk Kurye ile sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz. Tüm elemanlarımız ile işlerinizi acil hızlı ve garantili yerine getiriyoruz. Elemanlarımız ile işlerinizi acil hızlı ve garantili yerine getiriyoruz. 

MOTORLU KURYE

MOTORLU KURYE HİZMETİ – 0555 278 23 30

One Comment

  Göktürk Kurye | İstanbul Moto Kurye | 0532 367 83 00

  […] Göktürk moto kurye bundan önce bizler eski bir firma İstanbul moto kurye olarak Kemerburgaz ve Göktürk beldelerine o zamanlar her saat başı kurye servisimizi başlatarak bu bölgelerin yükünü hafifletmeyi oluyor. Kemerburgaz kurye ile bu bölgeye ofisi açarak kuryelerim İstanbul’daki bir daha kalkıp ta buralara tekrar gelip gitmemeleri için direk ofisimizden kuryeleri yönlendirip iş zamanı farkını tamamladı. […]

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ